maszyny do cięcia metalu

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu zawodowym i nie tylko.
Awatar użytkownika
Łukasz
Posty: 1
Rejestracja: 23 lis 2022, 18:46

maszyny do cięcia metalu

Post autor: Łukasz »

Witam, gdzie najczęściej zaopatrujecie się w maszyny do cięcia metalu oraz blachy? Mam zamiar wymienić takie urządzenie w swoim zakładzie i próbuję się zorientować, skąd ewentualnie warto by było zamówić coś takiego jak wycinarka laserowa. Może przychodzą wam do głowy oferty, które chcecie polecić? Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki, bo zależy mi na porządnej maszynie ;)
justinkaa88

Re: maszyny do cięcia metalu

Post autor: justinkaa88 »

Ja się na tym kompletnie nie znam, ale podobno pompa bravo może nam się przydać. To jedno z urządzeń, jakie dla mnie są czarną magią, dlatego mam nadzieję, że jakoś to uda się nam skleić. Pod tym kątem na pewno powiem, że wskazania są różne, ale na pewno warto poszukiwać odpowiedzi i znajdować wskazówki w sieci. To nam coś może dać, logicznego oczywiście.
Awatar użytkownika
women89
Posty: 492
Rejestracja: 30 mar 2019, 21:54

Re: maszyny do cięcia metalu

Post autor: women89 »

Warto sprawdzić na stronie http://www.metal-chem.com/asortyment/ur ... -brukowej/ gdzie mają przeróżne maszyny. Są tam linie produkcyjne kostki brukowej oraz wiele więcej, więc na pewno możesz trafić tam na najlepsze i najnowocześniejsze rzeczy związane z przemysłem. Dobrze jest zatem postawić na wygodą i komfortową kwestię w ich wyborze, a także korzystną cenę.
ODPOWIEDZ