Jaka instalacja elektryczna ?

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu zawodowym i nie tylko.
kaniksą

Jaka instalacja elektryczna ?

Post autor: kaniksą »

Polecam wejść w tą stronę, opisali tutaj ten problem, mam nadzieję że pomogłem. https://www.lekom.pl/inteligentne-insta ... ektryczne/
Robert89ś

Re: Jaka instalacja elektryczna ?

Post autor: Robert89ś »

Jeżeli jesteśmy w temacie instalacji elektrycznych to polecam zapoznać się z oferta firmy https://www.plc-system.pl/instalacje-w- ... lektryczne instalacje elektryczne tarnów. Firma zajmie się kompleksowo takimi działaniami jak : montaż osprzętu elektrycznego, montaż i wymianę tablic rozdzielczych, doprowadzanie przewodów, jak i możemy liczyć na pomoc jeżeli chodzi o serwis instalacji.
byrtyś

Re: Jaka instalacja elektryczna ?

Post autor: byrtyś »

Warto rozejrzeć się za porządną firmą, która ma doświadczenie w wykonywaniu instalacji elektrycznych. Jeżeli mieszkacie na terenie województwa śląskiego to polecam wam zapoznać się z ofertą https://www.elektrykslaskie.eu/ Sam ostatnio korzystałem z ich usług i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm.
dońm

Re: Jaka instalacja elektryczna ?

Post autor: dońm »

U nas potrzebna była modernizacja instalacji elektrycznej. Była ona już przestarzała, a w tym przypadku, także niebezpieczna. Kompleksowo do tego zlecenia podeszła firma Kabis https://www.kabis.pl/oferta/modernizacj ... ktrycznych w Warszawie. To rzetelni specjaliści, posiadają także hurtownię sprzętów i części do instalacji elektrycznej. Usługi i produkty mają w korzystnych cenach, są to ludzie godni polecenia.
Radosław

Re: Jaka instalacja elektryczna ?

Post autor: Radosław »

Jeśli macie wątpliwości co do wyboru instalacji elektrycznych w domu zajrzyjcie na stronę internetową https://kraksatmedia.com.pl/elektryka/. Znajduje się tam oferta firmy, która zajmuje się projektowaniem i wykonawstwem instalacji elektrycznych.
______________________________________________________________
Jasiński

Re: Jaka instalacja elektryczna ?

Post autor: Jasiński »

Jeżeli szukasz kabli, przewodów i osprzętu, to zajrzyj na stronę sklepu https://www.egsystem-sklep.pl. Kupowałem u nich wszystko na budowę, elektryk dał mi listę, a ja sam szukałem w internecie, żeby było taniej. Właśnie w tym sklepie udało mi się dostać wszystko, co było potrzebne i to w najniższej cenie z tych, co widziałem. W poniedziałki wystarczy zamówić za 200 zł i masz darmową dostawę, a taką kwotę to nie problem uzbierać.
Ożerski

Re: Jaka instalacja elektryczna ?

Post autor: Ożerski »

To ode mnie takie namiary - w Pruszczu Gdańskim budową, modernizacją i naprawami instalacji elektrycznych zajmuje się firma WRO-SYSTEM https://wrosystem.pl/kontakt Nam robili instalację w firmie i super się spisali, solidnie i terminowo działają, wszystko zostało wykonane jak należy, firma służy też wsparciem w doborze właściwych rozwiązań, także zdecydowanie mogę wam ich usługi doradzić, Decydując się na nich nie przepłacicie.
Awatar użytkownika
tormund94
Posty: 213
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:55

Re: Jaka instalacja elektryczna ?

Post autor: tormund94 »

Cześć. Przy okazji, chciałabym się was zapytać, czy wiecie może do kogo się zgłosić jeżeli chodzi o pomiary elektryczne? Słyszałam, że tutaj wasztan.pl zajmują się tego typu sprawami i jestem ciekawy, czy wy kiedykolwiek z nimi współpracowaliście. Dajcie mi znać, a będę tam bardzo wdzięczna.
ODPOWIEDZ