Jak nauczyć się inwestować?

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu zawodowym i nie tylko.
Awatar użytkownika
Zachariasz-97
Posty: 1
Rejestracja: 09 sty 2020, 18:18

Jak nauczyć się inwestować?

Post autor: Zachariasz-97 »

Cześć. Chciałbym rozpocząć swoją karierę w branży inwestycyjnej, ale nie wiem, gdzie zdobędę najpotrzebniejszą wiedzę. Co radzicie?
Awatar użytkownika
leonora-90
Posty: 1
Rejestracja: 17 gru 2019, 2:18

Re: Jak nauczyć się inwestować?

Post autor: leonora-90 »

Zapisz się na https://wiwn.pl/, to najlepszy sposób na zdobycie najważniejszej i niezbędnej wiedzy, żeby móc stawiać pierwsze kroki w tej branży. Byłam na warsztatach i polecam je każdemu, kto interesuje się obrotem nieruchomościami i chciałby coś w tym kierunku robić. Wiedza nie tylko merytoryczna, ale i praktyczna, a poza tym ogromna dawka motywacji :)
Awatar użytkownika
ankor
Posty: 55
Rejestracja: 02 cze 2020, 10:24

Re: Jak nauczyć się inwestować?

Post autor: ankor »

Budując doświadczenie. Nikt ci nie karze przecież, że musisz od początku inwestować duże pieniądze. Tak nie da się działać, a przynajmniej jest to nierozsądne. Wiesz, co to jest crowdinvesting udziałowy? To jeden z takich tematów, w które możesz wejść, mając niewielki kapitał. Tzn. kapitał to źle powiedziane - kilka złotych wystarczy, żeby wystartować z działaniem. Po prostu musisz znaleźć emisje, w których widzisz potencjał, zobacz przykłady - https://investoor.eu/nadchodzace-emisje/ Jeśli firma zacznie wypracowywać zyski, to wtedy i tobie zostanie wypłacona kasa. Wiadomo - mały wkład własny, to mały zarobek, ale po prostu tak się powinno zaczynać.
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 555
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:13

Re: Jak nauczyć się inwestować?

Post autor: Samanta »

Żeby wiedzieć, jak inwestować oszczędności, trzeba poświęcić trochę czasu na zdobycie odpowiedniej wiedzy na ten temat. Można się spotkać również z doradcą inwestycyjnym, któremu wiedzy w tym temacie na pewno nie brakuje. Można też samemu sobie o tym poczytać.
ODPOWIEDZ