filtr

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu zawodowym i nie tylko.
Zenuś231231

filtr

Post autor: Zenuś231231 »

Witam, stosujecie filtr do kabiny z prysznicem? Wykorzystywane wkłady filtrujące podlegają wymianie co 3 miesiące lub 1500 litrów wody. Co ciekawe woda jest filtrowana z prędkością 4 litrów na minutę. Dzięki temu, mamy do dyspozycji dowolną ilość wody od razu, bez czekania. Korzystaliście z takiego rozwiązania? Myślicie że to dobry pomysł?

kafejka internetowa chrzanów
Ólek

Re: filtr

Post autor: Ólek »

Pozostaję przy moim zmiękczaczu wody z węglem aktywnym, bez ograniczeć co do ilości wody :) Po 1500 l to musielibyśmy wymieniać wkład raz w tygodniu przy naszym zuzyciu z dwójką dzieci.. Niestety mało wydajne rozwiązanie.

Zmiękczacz montuje sie na wejściu wody do domu, regeneruje sie wodą z solą. Oprócz delikatnej skóry po kąpieli, to woda w całym domu jest miękka i czysta, nie pozostawia osadów, bardzo dużo korzyści. Trzeba tylko raz zainwestować, a pozniejsze koszty są bardzo małe. Zobaczcie filmik z recenzją, bardzo ciekawy :) - https://youtu.be/lqNfur05MdM
baśka

Re: filtr

Post autor: baśka »

Martwisz się o to, co znajduje się w wodzie z kranu? Zainstalowanie filtra kuchennego może pomóc ci mieć pewność, że woda, którą pijesz, jest bezpieczna i czysta. filtry do wody aqua filter są zaprojektowane tak, aby usuwać bakterie, metale ciężkie i mikroplastiki z wody, pozostawiając czystą i zdrową wodę.
jagnaa

Re: filtr

Post autor: jagnaa »

Jak chcecie poprawić jakość swojej wody, to zdecydowanie warto byłoby zapoznać się z ofertami - https://zmiekczaczewody.com.pl/ . U nich znajdziecie bardzo dobre stacje uzdatniające, które doskonale zmiękczają. W ten sposób możecie chronić między innymi instalację przed uszkodzeniem, ale i nie tylko.
ODPOWIEDZ