ergonomia w pracy

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu zawodowym i nie tylko.
Awatar użytkownika
ubezman
Posty: 2
Rejestracja: 17 wrz 2020, 4:08

Re: ergonomia w pracy

Post autor: ubezman »

Ciekawe rozwiązania - prostota i ergonomia to jedne z najskuteczniejszych rzeczy,
Awatar użytkownika
Adam Z.
Posty: 5
Rejestracja: 18 wrz 2020, 11:36

Re: ergonomia w pracy

Post autor: Adam Z. »

Ergonomia w pracy jest niezwykle ważna. Jeśli nie zadbamy o to zawczasu, konsekwencje mogą być poważne. Wielogodzinna praca przy komputerze, gdy wykonywana jest w nieprawidłowej pozycji, może wywołać liczne urazy mięśni, ścięgien, a nawet zwyrodnienie stawów. Podkładka pod nadgarstek czy podstawka pod laptopa to niezbędne wyposażenie w biurze: https://ergopoint.com.pl/184-podkladka ... nadgarstek Podkładka pod mysz zapewnia prawidłowe ułożenie nadgarstka, wówczas dłoń z przedramieniem tworzy linię prostą, a przepływ krwi nie jest blokowany. Podkładki ograniczają zmęczenie dłoni. Równie pomocne są podstawki pod laptopa.

swiece zarowe beru opinie
bórtmurt

Re: ergonomia w pracy

Post autor: bórtmurt »

Warto rozejrzeć się za przydatnymi artykułami biurowymi. Ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z oferta firmy https://tik.com.pl/ Od nich zakupicie podkładki pod myszy, segregatory, podkładki pod kubki itp. Firma ta wykonuje nadruki reklamowe na sprzedawanych przez siebie artykułach. Dlatego warto wyposażyć swoją firmę w coś takiego.

kuferek hannah montana
Iżark

Re: ergonomia w pracy

Post autor: Iżark »

A to podstawa, niby ciągle się o tym mówi a potem wszyscy siedzą przy komputerach poskładani jak krewetka :) Ja sobie zainwestowałem w porządny fotel, a dokładnie model Genesis Nitro 880 – moim zdaniem jedna z najlepszych inwestycji jakie poczyniłem przy pracy zdalnej
Paweł79

Re: ergonomia w pracy

Post autor: Paweł79 »

U mnie z tą ergonomią był problem, nie pilnowałem tego wcale... Przez co zresztą nabawiłem się poważnych problemów. Kumpel polecił mi wybrać się na badanie EMG w Lublinie. Okazało się, że mam cieśń nadgarstka. Na szczęście da się jeszcze leczyć to nieoperacyjnie, jednak już wiem, jak ważna jest ergonomia w pracy.
karuś0033

Re: ergonomia w pracy

Post autor: karuś0033 »

Niewątpliwie trzeba znaleźć coś odpowiedniego, jeśli wybiera się odpowiednie miejsce do pracy. Zerknijcie sobie na stronę https://www.oleole.pl/artykuly/wszystki ... zna-.bhtml , jeśli np. poszukujecie jakiejś odpowiedniej myszki komputerowej. Zastanówcie się nad wersją optyczną lub laserową.
ODPOWIEDZ