Ekokredyt Łódź

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu zawodowym i nie tylko.
Awatar użytkownika
Placyd-89
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2020, 23:08

Ekokredyt Łódź

Post autor: Placyd-89 »

Czy brał ktoś z was kredyt na fotowoltaikę? Jeśli tak to jak wygląda cały proces i gdzie w Łodzi mógłbym się zgłosić po więcej informacji na ten temat? Będę wdzięczny za rady, pozdrawiam!
Awatar użytkownika
norman_68
Posty: 1
Rejestracja: 04 mar 2020, 17:02

Re: Ekokredyt Łódź

Post autor: norman_68 »

Polecałbym Ci skorzystać z usług czasnakredyt.pl, czyli profesjonalnych doradców kredytowych. Dowiesz się u nich wszystkiego na temat ekokredytu na korzystnych dla Ciebie warunkach. To profesjonaliści, dzięki którym szybko sprawnie otrzymasz pieniądze.
Awatar użytkownika
małolata
Posty: 87
Rejestracja: 11 sty 2019, 5:18

Re: Ekokredyt Łódź

Post autor: małolata »

Ja nikogo nie próbuję oceniać, ale właśnie dlatego, że postawiliśmy na regularne oszczędzanie , nic nie jest w stanie nas zaskoczyć. Tak naprawdę jesteśmy przygotowani na prawie każdy scenariusz i już wiem, że takie podejście jest przede wszystkim bezpieczne. Kredytów już nie bierzemy.
Awatar użytkownika
ekspres12
Posty: 210
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:17

Re: Ekokredyt Łódź

Post autor: ekspres12 »

W wyborze kredytu pomoże nam firma finansowa BoldInvest https://www.boldinvest.pl/ m, firma specjalizuje się w różnych kredytach w tym takich na np. odnawialne źródła energii, kredyt eko może też dotyczyć np. termoizolacji. Zdarza się że tego typu pożyczki są mniej oprocentowane, warto sprawdzić jak można zaoszczędzić, różnice w kilku kredytach mogą być naprawdę znaczne.
ODPOWIEDZ