Biuro rachunkowe online czy stacjonarnie?

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu zawodowym i nie tylko.
Żelisław

Biuro rachunkowe online czy stacjonarnie?

Post autor: Żelisław »

Jakie wasze działalności posiadają biura? Jesteście klientami biur online czy stacjonarnych. Moje Biuro księgowe ma swoje biuro i w każdej chwili mogę podjechać. Jeśli chodzi o te online to nie wiem dokładnie, jak one działają. Mają swoje biura? Czy wszystko odbywa się w internecie i nie można nawet zobaczyć człowieka? Jakie macie zdanie?
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 555
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:13

Re: Biuro rachunkowe online czy stacjonarnie?

Post autor: Samanta »

Moim zdaniem dużo łatwiej jest prowadzić księgowość w formie elektronicznej niż stacjonarnie ;) Teraz na rynku są już programy, które umożliwiają takie operacje jak na przykład konwersja plików jpk. A Wy z jakiego oprogramowania do takich celów korzystacie?
TadeuszŃ

Re: Biuro rachunkowe online czy stacjonarnie?

Post autor: TadeuszŃ »

Jeżeli księgowość to tylko z tym biurem https://www.amtes-ksiegowosc.pl/kontakt w Gliwicach. Ten punkt AMTES odkryłam całkiem przypadkiem szukając na już punktu, który coś tam miał mi zrobić i miałam u nich zostań na sekundę a zostałam na prawie dwa lat.
ŁukaszPL

Re: Biuro rachunkowe online czy stacjonarnie?

Post autor: ŁukaszPL »

Ja zdecydowałem się na biuro rachunkowe https://www.bur.pl/oferta z Zielonki, ponieważ lubię wiedzieć z kim współpracuję. Dysponują doświadczoną kadrą doradców podatkowych świadczących kompleksowe usługi rachunkowe i podatkowe. Jak dotąd nasza współpraca przebiega wzorowo, dlatego mogę polecić ich z czystym sumieniem.
dłejw2

Re: Biuro rachunkowe online czy stacjonarnie?

Post autor: dłejw2 »

Ja współpracuję z biurem księgowym Teresy Kozłowskiej z Mogilna w kujawsko-pomorskim, gdzie prowadzę swoją firmę. Jestem bardzo zadowolony ze świadczonych usług, bo specjaliści podchodzą indywidualnie do każdego klienta, dzięki czemu są w stanie idealnie wpasować się w konkretne potrzeby. Wszystkie usługi są świadczone terminowo, dokładnie, pod specyfikę mojej firmy. Polecam się z nimi skontaktować: https://www.brachunkowe-tkozlowska.pl/o-nas każdemu, kto przymierza się do skorzystania z usług biura. Będziecie zadowoleni.
pawełek

Re: Biuro rachunkowe online czy stacjonarnie?

Post autor: pawełek »

Jeśli potrzebujecie pomocy przy podatkach, lub po prostu księgowości (istnieje możliwość współpracy zdalnej), to koniecznie zajrzyjcie pod ten adres https://taxexpert24.pl/ . Znajdziecie tam świetne biuro, które wcale nie jest drogie i wydaje mi się, żę nawet początkujących biznesmenów będzie na to stać.
ODPOWIEDZ