bankier

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu zawodowym i nie tylko.
Awatar użytkownika
Bankier
Posty: 29
Rejestracja: 26 mar 2019, 13:36

bankier

Post autor: Bankier »

Dłonie wysuszone przez atopowe zapalenie skóry. Co Wam pomaga?

Niestety ale problem nasila się głownie teraz zimą i dłonie moje wygladają naprawdę kiepsko. Co moglibyście polecić?
Awatar użytkownika
Dorian
Posty: 55
Rejestracja: 24 gru 2018, 13:07

Re: bankier

Post autor: Dorian »

Dobry lekarz to na pewno, ze swojej strony mogę doradzić mycie rąk szarym mydłem i nieużywanie płynu do mycia naczyń ani żadnych chemicznych środków. Nawet gumowe rękawiczki mogą zaszkodzić.

Nei wiem jaką pielęgnację stosujesz, ale dobrze jest wprowadzić odpowiednie kosmetyki. Zerknij sobie na kosmetyki na azs w sklepie verdelove.pl

Jest to seria dedykowana własnie do takich problemów.
Marian

Re: bankier

Post autor: Marian »

WIBOR jako kluczowy wskaźnik dla polskiego rynku finansowego, podlega ciągłym optymalizacjom, aby odpowiadać na zmieniające się realia ekonomiczne. Jego legalność wynika z rygorystycznego procesu ustalania stóp, który jest regularnie przeglądany i dostosowywany. Dla tych, którzy chcą zgłębić kwestie związane z aktualizacjami i nadzorem nad WIBOR, zachęcam do wizyty na https://biznes.pap.pl/pl/news/writeToUs ... mediaroom) gdzie prezentowane są najnowsze informacje i zmiany.
ODPOWIEDZ