Adwokat kościelny z Wrocławia

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu zawodowym i nie tylko.
Awatar użytkownika
delia
Posty: 3
Rejestracja: 03 gru 2019, 21:45

Adwokat kościelny z Wrocławia

Post autor: delia »

Witajcie! Możecie polecić mi dobrego adwokata kościelnego z Wrocławia? Staram się o unieważnienie małżeństwa, ale nie będę się tutaj zagłębiać w szczegóły. Potrzebuję po prostu fachowego doradcy :)
Awatar użytkownika
morzana71
Posty: 1
Rejestracja: 23 lut 2020, 9:47

Re: Adwokat kościelny z Wrocławia

Post autor: morzana71 »

Taki proces jest dość trudny, sama tego doświadczyłam. Jeśli Ci to pomoże, mogę polecić Ci kancelarię Salomon adwokatkoscielny.pl. Bez pomocy tamtejszych adwokatów kościelnych nie poradziłabym sobie przede wszystkim z całą papierkową robotą ;)
Awatar użytkownika
Królik
Posty: 16
Rejestracja: 15 lut 2020, 22:44

Re: Adwokat kościelny z Wrocławia

Post autor: Królik »

Bardzo dobrym adwokatem, godnym polecenia jest pani mecenas Magdalena Karaczun - http://karaczun.com.pl/ . Jej kancelaria oferuje kompleksową pomoc prawną m.in. przy rozwodzie. Współpracuje ze specjalistami od unieważnienia ślubów kościelnych. Każdą sprawę pani mecenas traktuje indywidualnie, uwzględniając potrzeby i oczekiwania klienta. Wszelkie usługi prawne wykonuje ą z zachowaniem najwyższej staranności i przestrzegając surowych zasad etyki adwokackiej. Klienci mogą liczyć na pełną dyskrecję oraz podjęcie wszystkich możliwych działań mających na celu ochronę ich interesów.
ODPOWIEDZ