Praca jako Trener Personalny?

Szukasz pomysłu na biznes? Pomożemy! Dyskusje, opinie.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 155
Rejestracja: 03 sty 2020, 15:55

Praca jako Trener Personalny?

Post autor: maksik »

Co myślicie o takim pomyśle na pracę / biznes? Na https://health-factory.pl/ dostępna jest możliwość skorzystania z weekendowych kursów dla trenerów po którym można pracować. Od jakiegoś czasu mam wrażenie, że przechodzę wypalenie zawodowe i w związku z tym szukam pomysłu na siebie. Może ktoś z Was pracuje jako trener personalny i może podzielić się opinią?
Awatar użytkownika
uszka
Posty: 62
Rejestracja: 18 gru 2018, 21:00

Re: Praca jako Trener Personalny?

Post autor: uszka »

Praca musi przede wszystkim przynosić satysfakcję, to jest podstawa. Jeżeli szukasz ofert pracy w Kwidzynie, to sprawdź na GEOPRACY.pl. Propozycji jest tam wiele. Są tam również oferty z urzędu pracy. Można więc zaoszczędzić sporo czasu i znaleźć posadę, która będzie odpowiadała naszym potrzebom i oczekiwaniom finansowym.
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 555
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:13

Re: Praca jako Trener Personalny?

Post autor: Samanta »

Jeśli marzy się Wam praca jako trener personalny, to myślę, że zainteresować Was powinien również kurs, o którym mowa na stronie internetowej http://szkolenia-kargroup.elk.pl/kurs-t ... ersonalny/. Jak widać program jest bardzo ciekawy, można się naprawdę wiele dowiedzieć ;) A po ukończeniu kursu ma się szansę na otrzymanie certyfikatu :)
Awatar użytkownika
CharlesSlemo
Posty: 1
Rejestracja: 14 sie 2020, 23:15
Lokalizacja: Colombia
Kontakt:

Praca jako Trener Personalny

Post autor: CharlesSlemo »

Na facebooku trafiłam na możliwość pracy zdalnej jako Wirtualna Asystentka. Czy ktoś może pracuje jako WA i może podzielić się opinią na temat takiej pracy? Czy warto, czy jest opłacalna?
cialis generic
kamilO

Re: Praca jako Trener Personalny?

Post autor: kamilO »

Warto przede wszystkim ukończyć specjalistyczny kurs, na którym można zdobyć nie tylko odpowiednią wiedzę, ale również umiejętności. Właśnie dlatego na spokojnie zerknijcie sobie tutaj https://asedukacja.pl/oferta/kursy-pozo ... rsonalnego . Można zdobyć nowy zawód i przede wszystkim zacząć zarabiać. Przemyślcie wszystko bardzo dokładnie. Myślę, że zawsze należy dążyć do tego, aby być specjalistą danej dziedzinie, bo dzięki temu swoim klientom możecie pomóc, aby osiągnąć konkretny cel.
ODPOWIEDZ