Pomysł na biznes za 1000 zł

Szukasz pomysłu na biznes? Pomożemy! Dyskusje, opinie.
Awatar użytkownika
Heimerdinger
Posty: 7
Rejestracja: 02 sie 2019, 10:27

Pomysł na biznes za 1000 zł

Post autor: Heimerdinger »

Witam. Posiadam skromną kwotę 1000 zł. Chciałbym się was zapytać w co zainwestować 1000 zł, jakieś porady odnośnie małego biznesu? Nie chciałbym odkładać tego na lokatę, tylko założyć mały sklep. Lepiej poczekać, aż będę miał większe środki, czy zacząć budować już teraz?
Awatar użytkownika
Wall-E
Posty: 83
Rejestracja: 27 cze 2019, 11:12
Kontakt:

Re: Pomysł na biznes za 1000 zł

Post autor: Wall-E »

Za 1000 zł niestety niewiele można dzisiaj zrobić.
Eurotex Poland - taśmy transportujące.
amberós

Re: Pomysł na biznes za 1000 zł

Post autor: amberós »

Wbrew pozorom można i to bardzo dużo. Można zostać partnerem rafinerii złota. Praca bardzo prosta i nawet poprzez internet. Dużym atutem tej rafinerii jest to że możemy kupiću nich złoto nawet w ratach. Na pracę czy na kupno mamy normalną umowę. Biznes dobry tym bardziej teraz gdy dużagrupa osób chce zabezpieczyć swoje finanse. Tu kupią tanio certyfikowane złoto, z dostawą bezpośrednio do domu - Ty na tym wszystkim możesz zarabiać latami. Na życzenie szczegóły po kontakcie na email [email protected] [ dopisek złoto ]
Błękit

Re: Pomysł na biznes za 1000 zł

Post autor: Błękit »

A ja myślę, że można podziałać z inwestowaniem w internecie. Trzeba oczywiście wcześniej przyswoić odpowiednią ilość informacji, ale potem często warto ryzykować. Najłatwiej zacząć od takich portali https://pieniadze.org.pl/ a później przejść do szczegółowych informacji http://pieniadze.org.pl/finase/dystrybu ... a-zadania/.
ODPOWIEDZ