Wycieczka po Krakowie z przewodnikiem - czy warto?

Znasz dobre strony, które możesz polecić? Daj znać!
krakównaszemiasto

Wycieczka po Krakowie z przewodnikiem - czy warto?

Post autor: krakównaszemiasto »

Szukasz dobrego przewodnika który wzbogaci wycieczkę po Krakowie o ciekawostki i historię związaną ze zwiedzanymi miejscami? Polecam szukać przewodników na stronie Krakkos. Z przewodnikami można zwiedzić m.in. witraże Wyspiańskiego. Planując wycieczkę warto wynająć doświadczonego przewodnika i lepiej poznać zwiedzane miejsca i zabytki.
Awatar użytkownika
judyta
Posty: 236
Rejestracja: 23 gru 2019, 19:43

Re: Wycieczka po Krakowie z przewodnikiem - czy warto?

Post autor: judyta »

Jeśli planujecie wypad do Krakowa, to polecam wam sprawdzić wypożyczalnia samochodów Kraków Zwiedzanie miasta samochodem jest wygodne i pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu, zobaczyć więcej atrakcji turystycznych. Ja akurat z Comfortcar nie raz korzystałam i szczerze polecam.
paweł4

Re: Wycieczka

Post autor: paweł4 »

Co do wycieczek objazdowych dla uczniów, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://www.kompas.pl/wycieczki-szkolne ... -objazdowe . Jest tam bowiem namiar na biuro podróży, które oferuje wiele ciekawych i praktycznych rozwiązań w tym zakresie. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie. Mają tam ciekawe propozycje.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 256
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:16

Re: Wycieczka po Krakowie z przewodnikiem - czy warto?

Post autor: kasiakowa06 »

krakównaszemiasto pisze: ↑30 cze 2021, 13:34 Szukasz dobrego przewodnika który wzbogaci wycieczkę po Krakowie o ciekawostki i historię związaną ze zwiedzanymi miejscami? Polecam szukać przewodników na stronie Krakkos. Z przewodnikami można zwiedzić m.in. krakkos.pl/tour/najpiekniejsze-witraze/ witraże Wyspiańskiego . Planując wycieczkę warto wynająć doświadczonego przewodnika i lepiej poznać zwiedzane miejsca i zabytki.
Zdecydowanie takie wycieczki i zwiedzanie miast jest najciekawsze. U nas w Szczecinie moge także polecić super przewodnika: http://northguide.pl/
Weria

Re: Wycieczka po Krakowie z przewodnikiem - czy warto?

Post autor: Weria »

Jeśli planujecie podróż do Krakowa oraz zastanawiacie się nad wizytą w Auschwitz-Birkenau, to ciepło polecam skorzystanie z profesjonalnych wycieczek, które zagwarantują Wam kompletne oraz autentyczne doświadczenie tego historycznie znaczącego miejsca. Auschwitz trip to nie jedynie wycieczka w przeszłość, ale także sposobność zrozumienia oraz uczczenia pamięci ofiar Holocaustu. Wizyta w Auschwitz-Birkenau to niezapomniane przeżycie, które na zawsze pozostaje w pamięci. Wybierając https://auschwitztour.co.uk/auschwitz-tour/ macie okazję zapoznać nie tylko historię tego miejsca, ale również poszerzyć swą wiedzę na temat okrutnych wydarzeń II wojny światowej. Przewodnicy, jacy prowadzą te wycieczki, są ogromnie kompetentni oraz zaangażowani, co czyni, że doświadczenie staje się jeszcze bardziej wartościowe.
ODPOWIEDZ