Spedycja międzynarodowa

Znasz dobre strony, które możesz polecić? Daj znać!
Awatar użytkownika
Kornelia86
Posty: 1
Rejestracja: 11 kwie 2020, 12:43

Spedycja międzynarodowa

Post autor: Kornelia86 »

Witajcie forumowicze. Poszukuję opinii na temat firmy Textra Poland. Potrzebujemy solidnego partnera zajmującego się spedycją międzynarodową, dlatego każda wskazówka na temat wspomnianej firmy będzie przydatna.
Awatar użytkownika
albrecht97
Posty: 1
Rejestracja: 16 wrz 2020, 13:17

Re: Spedycja międzynarodowa

Post autor: albrecht97 »

Współpracuję z firmą Textra od dawna i uważam, że spedycja to ich mocna strona. Oferują także usługi magazynowania, co jest moim zdaniem również przydatne. W każdym razie gorąco ich polecam. To profesjonaliści.
haleńabob

Re: Spedycja międzynarodowa

Post autor: haleńabob »

I see this post. I really like it. I am a content creator in writting AgencyUk since 2015 . Recently I am working on nursing essay writing uk projects for students. Thanks to the author who is sharing this information. We have surely learn something form this.
Kamiś

Re: Spedycja międzynarodowa

Post autor: Kamiś »

Bardzo dobre usługi, w której znajduje się spedycja morska oferuje firma https://magemar.com.pl/ . Sam nieraz korzystałem z ich usług i jestem bardzo zadowolony. Posiadają również wiele innych ofert w atrakcyjnych cenach. A czy wy mieliście już przyjemność korzystać z tych usług?
Mirosław44

Re: Spedycja międzynarodowa

Post autor: Mirosław44 »

Jeżeli jesteście na etapie poszukiwań profesjonalnego wsparcia w zakresie transportu krajowego i międzynarodowego oraz logistyki to śmiało mogę polecić, żebyście wzięli pod uwagę firmę Logit - https://logit.com.pl/organizacja-transportu-logit/ .W ramach usług organizacji i nadzorowania transportu zapewniają bezpieczny i profesjonalny transport drogowy w kraju i za granicą. Transport kolejowy czy morski ? - także nie ma problemu.
kłócki

Re: Spedycja międzynarodowa

Post autor: kłócki »

Czasami nie sam transport jest najistotniejszy. Ja szukałem opcji w firmie spedycyjnej z możliwością skorzystania z usługi magazynowania. Znalazłem specjalistów w Enterprise https://www.enterprise.com.pl/oferta/magazynowanie/ . Proponują magazynowanie towarów w magazynie centralnym w Stargardzie Szczecińskim. Świetne warunki, pomieszczenia idealnie przystosowane, a ze strony kontrahenta zawsze wysoka dbałość o bezpieczeństwo towaru. Polecam współpracę.

jak układać płytki podłogowe w karo
dyń

Re: Spedycja międzynarodowa

Post autor: dyń »

Naszą spedycją zajmuje się firma Kami https://www.kami-spedycja.com/gdzie-jezdzimy z Bielsko-Białej. Ich oferta jest bardzo szeroka, prowadza transport i spedycję w kraju, ale także międzynarodową, z której o wiele częściej my korzystamy. Współpracujemy z nimi od lat i na przestrzeni tego czasu trzymają taki sam, wysoki poziom. Ich usługi są w atrakcyjnych cenach, nasze towary są z nimi bezpieczne i zawsze dostarczone na czas i na miejsce, polecam.
Górski

Re: Spedycja międzynarodowa

Post autor: Górski »

Też ostatnio musiałem przewieźć kilka większych gabarytów i nie miałem pomysłu jak to logistycznie wykonać. Jako że, nie mam tak dużego samochodu, zdecydowałem się skorzystać z propozycji przedstawionych na stronie https://wyslijbusem.pl/ Dzięki temu, mogłem sam wybrać kogo chce wynająć i co będzie dla mnie najbardziej opłacalne. Dajcie znać, czy znaliście te firmę.
Podeł

Re: Spedycja międzynarodowa

Post autor: Podeł »

Jeżeli będą potrzebni Wam konkretni specjaliści świadczący usługi logistyczne to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam firmę DBK Logistics z którymi mamy okazję również współpracować zarówno jeśli chodzi o spedycję, jak i logistykę. Przede wszystkim konkretni fachowcy z dużym doświadczeniem którzy doskonale rozumieją branżę. Realizują wszystkie ustalenia warunków, do tego można liczyć na pełne wsparcie i konkurencyjne ceny. Na ten moment nie mam najmniejszych powodów do narzekań i oczywiście oby Wam mogli pomóc zarówno jeśli chodzi o transport lądowy, jak i morski.
Fereń

Re: Spedycja międzynarodowa

Post autor: Fereń »

Odnośnie transportu warto sprawdzić też wskazówki na temat systemu flotman i możliwości jakie przynosi w przypadku przewozów międzynarodowych. Tym bardziej jeżeli musicie skutecznie zarządzać całą flotą w firmie. Zajrzyj też na ich bloga https://www.flotman.pl/blog/ustawa-o-el ... ger-floty/ gdzie dowiecie się m.in o ustawie dotyczącej elektromobilności bo do zmian trzeba się odpowiednio przygotować.
trńm

Re: Spedycja międzynarodowa

Post autor: trńm »

Zajmujemy się spedycja międzynarodową, moja firma obecnie zatrudnia 20 kierowców, ale wciąż się rozrastamy. Gdy ma się taką flotę pojazdów, to trzeba nad nią zapanować, my korzystamy do tego satelitarnych systemów wspomagających zarządzania, czyli monitoring logistyczny. Tym zajmuje się dla nas firma M2M Group http://m2mgroup.pl/monitoring-logistyczny/ . Ich produkty są skuteczne, dzięki nim pracuje nam się lepiej, wygodniej i bezpieczniej, polecam.
ODPOWIEDZ