Prawo adwokackie adwokat

Znasz dobre strony, które możesz polecić? Daj znać!
jasś

Prawo adwokackie adwokat

Post autor: jasś »

Prowadzisz działalność gospodarczą? Potrzebujesz porad prawnych? Dlatego przyda Ci się dobry adwokat od prawa gospodarczego np. z Łodzi. Ja polecam Kancelarię Głogowski i Majewski, ponieważ od wielu lat sam korzystam z ich usług oraz porad i jestem bardzo zadowolony.
Bolesław

Re: Prawo adwokackie adwokat

Post autor: Bolesław »

Na pewno jak się prowadzi firmę, bez pomocy adwokata ciężko się obejść. Naszymi sprawami firmowymi od strony prawnej zajmuje sie mecenas Paweł Odolecki http://adwokatodolecki.elk.pl/ . Można podpisać z nim umowę na stałą obsługą pomoc prawną, jak i korzystać z pomocy doraźnie, zależnie od potrzeb. Zajmuje się on takimi sprawami jak: sprawy o uznanie rozwiązania umowy o pracę za bezskuteczne, przywrócenie do pracy, odszkodowanie, ustalenie istnienia stosunku pracy, o zapłatę wynagrodzenia i innych świadczeń pracowniczych (odprawy, premie, wynagrodzenie za pracę w godzinach nadliczbowych), mobbing i dyskryminację, wydanie i sprostowanie świadectwa pracy, ustalenie wypadku przy pracy, sprawy dotyczące rent, emerytur. Prowadzi także spory gospodarcze.
sejsą

Re: Prawo adwokackie adwokat

Post autor: sejsą »

Spróbuj sprawdzić jak działa kancelaria Sobczak Maciejewska Zając. Według mnie mają najlepsze podejście, szukają rozwiązania i nie zostawiają Cię na pastwę losu. Z resztą jak nie znasz się na prawie to zawsze lepiej jest skorzystać z takiej pomocy. Nie zaszkodzi a może sporo pomóc.
Awatar użytkownika
klaro
Posty: 61
Rejestracja: 22 sie 2019, 15:06

Re: Prawo adwokackie adwokat

Post autor: klaro »

Prowadząc firmę pomoc prawna jest nie tyle przydatna, co często niezbędna i bardzo potrzebna. Niezależnie czy będzie to stała czy doraźna współpraca. Chociaż ja chwalę sobie tę pierwszą opcję i polegam na kancelarii adwokackiej Węgłowski ze Szczecina. W każdej sprawie mogę polać na ich wiedzy, doświadczeniu oraz profesjonalnym podejściu.
Adam80

Re: Prawo adwokackie adwokat

Post autor: Adam80 »

A ja wszystkim co potrzebują porad z prawa rodzinnego polecam serwis Rozwodowy.pl W serwisie znajdziecie setki porad i artykułów z prawa rodzinnego dotyczących rozwodów, separacji, dzieci, alimentów, podziału majątku. Osobiście skorzystałem z porad prawnych online w sprawie obniżenia alimentów na żonę i prawnik z serwisu doradził mi w napisaniu pozwu i sąd przychylił się do pozwu obniżając kwotę alimentów o 400 zł miesięcznie. Także wszystkim zainteresowanym i mającym problem prawny polecam serwis Rozwodowy.pl
Sławomir

Re: Prawo adwokackie adwokat

Post autor: Sławomir »

W moim przypadku zdecydowałem się skorzystać z polecanego mi adwokat świdnica i jestem bardzo zadowolony, poniewaz uzyskałem ogromną pomoc i bardzo indywidualne podejście do klienta. Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.
salamandiks4

Re: Prawo adwokackie adwokat

Post autor: salamandiks4 »

Polecam Wam sprawdzić stronę https://kancelariabudzinski.pl/uslugi/prawo-karne/ , na której znajdziecie ofertę najlepszej kancelarii adwokackiej w Poznaniu. W razie pytań, wszystkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
kruszynaa

Re: Prawo adwokackie adwokat

Post autor: kruszynaa »

A czy adwokat dla nieletniego faktycznie bardzo dobry dostępny jest w Kancelarii Kopko ? Tak pytam, ponieważ poszukuję dobrego specjalistę - który świetnie orientuje się w różnych aspektach prawnych, ale ukierunkowanych na nieletnich. Czy można naprawdę na nich polegać?
Hanna

Re: Prawo adwokackie adwokat

Post autor: Hanna »

Prawnika z Warszawy, a dokładniej M. Mickiewcza można postrzegać jako przykład profesjonalisty, który traktuje swoją karierę bardziej jak showbiznes niż służbę dla klientów. Dla mnie to naprawdę bardzo słabe zachowanie, nie chciałabym z kimś takim współpracować...
ODPOWIEDZ