Adwokat Łódź

Znasz dobre strony, które możesz polecić? Daj znać!
Awatar użytkownika
Justynian79
Posty: 1
Rejestracja: 30 mar 2020, 10:06

Adwokat Łódź

Post autor: Justynian79 »

Witam. Gdyby ktoś z was potrzebował profesjonalnej porady prawnej z zakresu prawa gospodarczego, rodzinnego lub innej dziedziny, to zachęcam do skontaktowania się z radcą z poradni poradniasalomon.pl. Pan Marcin to profesjonalista z dużym doświadczeniem i świetnym podejściem do drugiego człowieka. Polecam :)
Awatar użytkownika
ekspres12
Posty: 210
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:17

Re: Adwokat Łódź

Post autor: ekspres12 »

W Łodzi nie ma lepszej kancelarii niż https://mecenas-lodz.com.pl/, to zaangażowanie i pomocna ręka w trudnych chwilach. Kancelaria specjalizuje się w sprawach karnych, pomogą w beznadziejnych sytuacjach kiedy dochodzi do aresztowania lub zatrzymania, potrafią skutecznie odraczać lub przerywać odbywanie kary. Kancelaria nie boi się trudnych spraw, można liczyć na ich pomoc nawet w nocy.
Awatar użytkownika
dieego
Posty: 62
Rejestracja: 07 cze 2019, 16:23

Re: Adwokat Łódź

Post autor: dieego »

Łapcie też namiary do tej pani adwokat - http://www.lodz-adwokat.pl/ Mecenas Monika Kitscha-Kwasiborska ma dużą praktykę zawodową i ogromną wiedzę w zakresie różnych gałęzi prawa. Śmiało możecie się do niej udać. Nie wiem, jak aktualnie z terminami, jest dobra, więc oblegana, ale może akurat i dla Was znajdzie czas.
Awatar użytkownika
MonikaW36
Posty: 29
Rejestracja: 03 cze 2020, 8:22

Re: Adwokat Łódź

Post autor: MonikaW36 »

Ja znam bardzo dobrego adwokata ale z Lublina u Pana mecenasa Dymka https://adwokat-dymek.pl/kontakt/. Polecam wejść na stronę internetową bo warto zapoznać się z tą stroną internetową i umówić się na spotkanie.
Awatar użytkownika
Klarysa
Posty: 71
Rejestracja: 04 kwie 2019, 15:54

Re: Adwokat Łódź

Post autor: Klarysa »

ekspres12 pisze: ↑24 cze 2020, 22:56 W Łodzi nie ma lepszej kancelarii niż https://mecenas-lodz.com.pl/, to zaangażowanie i pomocna ręka w trudnych chwilach. Kancelaria specjalizuje się w sprawach karnych, pomogą w beznadziejnych sytuacjach kiedy dochodzi do aresztowania lub zatrzymania, potrafią skutecznie odraczać lub przerywać odbywanie kary. Kancelaria nie boi się trudnych spraw, można liczyć na ich pomoc nawet w nocy.
również polecam mecenas Olężąłkę, do mojej sprawy dojeżdżał aż do Poznania, nie bylo to dla niego problemem, sprawa wygrana, to najważniejsze :)
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 155
Rejestracja: 03 sty 2020, 15:55

Re: Adwokat Łódź

Post autor: maksik »

W wyszukiwarce jest bardzo dużo wizytówek adwokatów gdzie można sprawdzić i specjalizacje i opinie. Np. Pan Kamil Keller ma bardzo dobre opinie. Na pewno też warto zapytać o opinie znajomych, być może kogoś polecą.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 256
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:16

Re: Adwokat Łódź

Post autor: kasiakowa06 »

Justynian79 pisze: ↑22 maja 2020, 9:53 Witam. Gdyby ktoś z was potrzebował profesjonalnej porady prawnej z zakresu prawa gospodarczego, rodzinnego lub innej dziedziny, to zachęcam do skontaktowania się z radcą z poradni poradniasalomon.pl poradniasalomon.pl . Pan Marcin to profesjonalista z dużym doświadczeniem i świetnym podejściem do drugiego człowieka. Polecam :)
Rola adwokata będzie tu nieoceniona. Sporo artykułów na takie tematy znajdziesz na stronie: https://www.swiatprawa.pl/ograniczenie- ... cielskiej/

Obrazek
Andrea J.

Re: Adwokat Łódź

Post autor: Andrea J. »

A korzystaliście z porad online? Bo w sumie moja sprawa nie jest zbyt skomplikowana, więc myślę, że może coś takiego by wystarczyło. Widziałam, że niektóre kancelarie, jak adwokat Łowicz i bardzo mnie to zainteresowało. Jestem ciekawa, jak to wygląda w praktyce, stąd moje pytanie. Czy ktoś z Was korzystał? Czy jednak najlepiej umówić się osobiście?
Łazarś

Re: Adwokat Łódź

Post autor: Łazarś »

Ja mogę polecić bardzo dobrą kancelarię ale w Łodzi. Kancelaria Adwokaci Piotrowscy http://adwokacipiotrowscy.pl/kontakt/ znajduję się na Skłodowskiej 18/6. Kancelaria świadczy usługi prawne w zakresie prawa cywilnego poprzez prawo karne, rodzinne, administracyjne oraz prawa handlowego. Warto zaznaczyć, że kancelaria stawia główny nacisk na obszar prawa gospodarczego przedsiębiorców, we wszystkich aspektach ich działalności. Korzystałem kilka razy z pomocy kancelarii i doprowadzili moją sprawę do końca oczywiście z pozytywnym skutkiem.
ODPOWIEDZ