Wiazary dachowe

Wszystko na temat podatków, stawki, zmiany, kiedy płacić, jak nie płacić. VAT, PIT i inne. Zadawaj pytania, udzielaj odpowiedzi, pomagaj innym.
Awatar użytkownika
Hottka
Posty: 233
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:13

Wiazary dachowe

Post autor: Hottka »

Najlepiej wybrać takie które będą miały najdłuższą gwarancję ,a z tego co się orientuję to może być to nawet 50 lat. W każdym razie warto pomyśleć najpierw o stabilnej konstrukcji dachowej, dlatego najlepsze będą wiązary w technologii płytek kolczastych
http://wpwinvest.pl/o-firmie/misja Jest to inwestycja na lata
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 555
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:13

Re: Wiazary dachowe

Post autor: Samanta »

A czy ktoś z Was zamawiał może wiązary dachowe w firmie MG Dachy z siedzibą w Warszawie? Ja ostatnio trafiłam na jej ofertę na stronie internetowej https://mgdachy.pl/wiazary-dachowe/ i bardzo mi się ona spodobała. Widać, że są to fachowcy, którzy znają się na rzeczy. Czy ktoś z Was miał może z tą firmą do czynienia i mógłby podzielić się opinią na jej temat?
Truś

Re: Wiazary dachowe

Post autor: Truś »

My też mamy dach zrobiony z wiązarów i to według mnie obecnie najlepszy wybór. Takie dachy są trwałe, cenowo korzystnie wychodzą i szybko sie je stawia - a to też ważne. Nam dach wykonała (łącznie z projektem) firma Binder Projekt - http://www.binder-projekt.wloclawek.pl/, która działają na terenie całej Polski. Specjalnością firmy od lat jest właśnie projektowanie drewnianych konstrukcji dachowych, w technologii MiTek, czyli wiązarów drewnianych łączonych na płytki kolczaste bez użycia gwoździ. Swoje projekty wykonują w oparciu o technikę szkieletową bądź ramową. Wykorzystują do tego materiały prefabrykowane.
Różański

Re: Wiazary dachowe

Post autor: Różański »

Samanta pisze: ↑ A czy ktoś z Was zamawiał może wiązary dachowe w firmie MG Dachy
Firmę MG Dachy mogę ci śmiało polecić. Projektowali, produkowali i montowali mój dach i jestem bardzo zadowolony. Zacznijmy od tego, że dach z prefabrykowanej konstrukcji https://mgdachy.pl/prefabrykacja/ wyjdzie taniej, niż z tradycyjnej więźby. Zresztą możesz się sama przekonać, robiąc darmową wycenę na ich stronie. Poza tym drewno użyte do produkcji wiązarów jest odpowiednio wysuszone i obrobione, dzięki czemu jest odporne na zmiany temperatur, pleśń czy larwy owadów. Moim zdaniem nie bez znaczenia jest też fakt, że możesz się umówić na konkretny termin montażu i wtedy dopiero przyjadą gotowe wiązary, nie musisz składować materiału na dach na placu budowy. Mam nadzieję, że rozwiałem twoje wątpliwości. Na wszelki wypadek zostawiam ich dokładny adres:
MG Domy sp. z o. o.
ul. Uczniowska 13, 03-112 Warszawa
tel: +48 500 200 660,
mail: [email protected]
Zbyś39

Re: Wiazary dachowe

Post autor: Zbyś39 »

Możesz także przejrzeć ofertę firmy https://www.drewex.starachowice.pl/ofer ... owice.html. Osobiście zamówiłem stamtąd drewno konstrukcyjne z Sosny i tarcicę obrzynaną o grubości 25 mm. Na życzenie klienta zajmują się także suszeniem, struganiem oraz impregnacją drewna. Myślę, że będą w stanie Ci pomóc.
Błozek

Re: Wiazary dachowe

Post autor: Błozek »

Szukając przede wszystkim wysokiej jakości materiałów dachowych to stworzenia go w odpowiedni sposób to zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na producenta Braas, ponieważ można znaleźć u nich kilka naprawdę fajnych propozycji jak Turmalin, Topas, czy Rubin 13V w najmodniejszych kolorach szarych, czarnych, czy grafitowych.
ODPOWIEDZ