Praca - Belgia

Wszystko na temat podatków, stawki, zmiany, kiedy płacić, jak nie płacić. VAT, PIT i inne. Zadawaj pytania, udzielaj odpowiedzi, pomagaj innym.
Grabiś

Praca - Belgia

Post autor: Grabiś »

Zwrot z Belgii - chodzi oczywiście o zwrot podatku ;) Jak to załatwić? Jak długo trwają wszystkie formalności? Warto w ogóle się o to starać, czy jednak szkoda zachodu?:)
Awatar użytkownika
wesw32
Posty: 266
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:04

Re: Praca - Belgia

Post autor: wesw32 »

Wydaje mi się, że w dalszym ciągu bardzo dużo osób wyjeżdża za granicę i ogólnie może to być fajna opcja, ale jeśli ma się odpowiednią pomoc

___
Ślub na Śląsku
bał

Re: Praca - Belgia

Post autor: bał »

Praca wymaga od nas zaangażowania, ale też trzeba wiedzieć, jakie mamy prawa, aby nikt nas nie oszukał i aby nikt nas nie wykorzystywał. Moim zdaniem, najlepiej zgłosić się do cenionej agencji pracy tymczasowej takiej jak MG Solutions. Do tej pory słyszałam same pochlebne opinie na ich temat.
kórtyna

Re: Praca - Belgia

Post autor: kórtyna »

W Belgii miałam pracować jako pielęgniarka. Jednakże, nie byłoby to możliwe bez wcześniejszego i profesjonalnego szkolenia. Stosownej pomocy na tym polu udzielili mi https://www.centrumsymulacjimedycznych.pl/oferta co absolutnie sprostało moim wymogom. Przede wszystkim ,wyedukowalam się w należyty sposób a poprzez symulacje medyczne zrozumialam problem i zaczelam uczyc sie jak trzeba. Perfekcyjny wybor za jeszcze lepsze pieniadze, dlatego koniecznie skupcie sie na tym aspekcie bo robi wrazenie. Zdecydowanie polecam!
kapitan

Re: Praca - Belgia

Post autor: kapitan »

W przypadku branży budowlanej to osobiście polecam rozpocząć współpracę z https://mesoworks.com/ . Jest to pośrednik między podwykonawcami a klientami właśnie w Belgii, ale też działają w Holandii. Świetna opcja dla osób które mają swoją działalność lub planują ją otworzyć

wizytówki program online
ODPOWIEDZ