Pałatnosci kryptowalitami

Wszystko na temat podatków, stawki, zmiany, kiedy płacić, jak nie płacić. VAT, PIT i inne. Zadawaj pytania, udzielaj odpowiedzi, pomagaj innym.
Awatar użytkownika
Hottka
Posty: 233
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:13

Pałatnosci kryptowalitami

Post autor: Hottka »

Coraz bardziej popularne stały się kryptowaluty i płatności właśnie ta walutą. Zastanawiam sie czy nie wprowadzić mozliwości takich płatnosci na mojej stronie. Widziałem że tutaj https://bitbaypay.com/pl/rozwiazania/platnosci-online jest taka możliwość. Skoro coraz wiecej osób posługuje się tą walutą to warto wyjść na przeciw ich oczekiwaniom .
Awatar użytkownika
raptak
Posty: 330
Rejestracja: 05 lis 2019, 20:41

Re: Pałatnosci kryptowalitami

Post autor: raptak »

Ja jeszcze nie miałem okazji płacić taką walutą, ale może kiedyś w przyszłości nadejdzie ku temu okazja. Na ten moment najchętniej korzystam z płatności online Cashbill i to właśnie dzięki nim staram się realizować wszystkie moje płatności w internecie.
Awatar użytkownika
klaro
Posty: 61
Rejestracja: 22 sie 2019, 15:06

Re: Pałatnosci kryptowalitami

Post autor: klaro »

Coraz częściej się słyszy o tych kryptowalutach. Jestem zdania, że nawet jak się czymś nie zajmuję to i tak lubię mieć wiedzę na dany temat. Właśnie na pojęcie kryptowaluty jak to działa , staram się dowiedzieć jak najwięcej. Kto wie, może i mi się to kiedyś przyda. Skorzystam z takich możliwości.
ODPOWIEDZ