oczyszczacz powietrza

Wszystko na temat podatków, stawki, zmiany, kiedy płacić, jak nie płacić. VAT, PIT i inne. Zadawaj pytania, udzielaj odpowiedzi, pomagaj innym.
Lucjanuś4343

oczyszczacz powietrza

Post autor: Lucjanuś4343 »

Witam, ktoś z Was posiada oczyszczacz powietrza? Możecie mi powiedzieć czy warto kupić oczyszczacz ze strony https://oczyszczacze.pl/ ? A może kupowaliście z innej strony oczyszczacz powietrza i możecie mi zostawić na nia namiar?
Śnieżka

Re: oczyszczacz powietrza

Post autor: Śnieżka »

Ja kupowałam taki https://zdrovi.pl/produkt/ideal-ap-30-pro/ . Ten jest dedykowany do pomieszczeń do 40m. Za eliminację zanieczyszczeń odpowiada filtr HEPA oraz węgiel aktywny . Jest bardzo cichy i wyjątkowy, ponieważ ma okrągły filtr, który zwiększa ilości filtrowanego powietrza, które dostaje się do środka z każdej strony.
Jacuś

Re: oczyszczacz powietrza

Post autor: Jacuś »

Nie wiem czy piszę w dobrym temacie, ale myślę, że tak, w końcu to też chodzi o oczyszczanie powietrza. Potrzebuję sorbent na opary rtęci, czy dobrze zrozumiałam czytając http://www.zdpwa.com.pl/wegiel-aktywny- ... -opis.html że węgiel aktywny będzie ok? Znacie się na tym?
Martuś

Re: oczyszczacz powietrza

Post autor: Martuś »

Wybierając oczyszczacz powietrza do naszego domu, biura czy gabinetu warto zwrócić uwagę na to by posiadał także jonizator. Model https://zdrovi.pl/produkt/sharp-kc-a50euw/ uwalniając w przestrzeni jony dodatnie i ujemne, neutralizuje szkodliwe substancje i drobnoustroje poprzez ich rozkład.
Aleń

Re: oczyszczacz powietrza

Post autor: Aleń »

My szukaliśmy oczyszczacza powietrza do biura i trafiliśmy na dobrego sprzedawcę. W ofercie firmy Airclinic mogliśmy wybierać spośród wielu różnych modeli i postawiliśmy na sprzęt tego typu https://airclinic.pl/pl/p/Oczyszczacz-p ... a-Smart/42 . Jest łatwy w obsłudze, skutecznie działa i ewidentnie można odczuć różnicę w jakości powietrza. Cenowo przystępnie, a sprzedawca z pewnością zasługuje na wysoką notę.
ODPOWIEDZ