Księgowość w Cieszynie

Wszystko na temat podatków, stawki, zmiany, kiedy płacić, jak nie płacić. VAT, PIT i inne. Zadawaj pytania, udzielaj odpowiedzi, pomagaj innym.
Awatar użytkownika
Koza
Posty: 20
Rejestracja: 20 lut 2019, 10:56

Księgowość w Cieszynie

Post autor: Koza »

Gdzie najlepiej zlecić prowadzenie spraw kadrowo-płacowych? Osobiście bardzo serdecznie polecam Biuro Rachunkowe Saldo.pl. Link umieszczam tutaj dla osób zainteresowanych: https://podatki-saldo.pl/.
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 110
Rejestracja: 28 mar 2019, 10:27

Re: Księgowość w Cieszynie

Post autor: heniutek »

Teraz można brać księgowość z dowolnego miejsca w kraju - jest to dużo lepsze rozwiązanie niż wybieranie tego biura, które ma najbliżej. Jeżeli nie wiesz, która jest najlepsza księgowość Warszawa to podpowiem - http://www.vattax.pl/najlepsza-ksiegowosc-warszawa/. Wyjaśnia wszystko merytorycznie, doskonale orientują się w przepisach podatkowych w szerokim zakresie, nawet dobrze orientują się w tematyce staru-upów.
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 555
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:13

Re: Księgowość w Cieszynie

Post autor: Samanta »

Tak naprawdę bez względu na to, kto będzie prowadził księgowość w Waszej firmie, powinniście zrobić wszystko, aby ograniczyć związane z tym koszty. Na stronie http://www.primesoft.pl/ możecie zapoznać się z ofertą firmy Primesoft oferującej nowoczesne rozwiazania informatyczne dla firm, które mogą sprawić, że takie koszty spadną u Was aż o 23% :)
Awatar użytkownika
Perez0
Posty: 81
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:03

Re: Księgowość w Cieszynie

Post autor: Perez0 »

Jak nie wiecie jak znaleźć księgową to możecie sobie poczytać o tym tutaj https://elblagonline.pl/20191011233514/ ... y-pamietac . Bardzo pomocne dla mnie porady to były.
Przemoc to upadek rozumu.
Awatar użytkownika
Adamek
Posty: 167
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:47

Re: Księgowość w Cieszynie

Post autor: Adamek »

Jeśli chodzi o kwestie rozliczeniowe to cały czas trzeba być na bieżąco z uwagi na zmieniające się przepisy. Mimo, że sam się tym wszystkim nie zajmuję to pytam moją księgową o różne kwestie, na przykład data zakupu w jpk mnie ostatnio interesowała. A wy sami zajmujecie się księgowością czy ktoś wam pomaga?
ODPOWIEDZ