Ceny transferowe

Wszystko na temat podatków, stawki, zmiany, kiedy płacić, jak nie płacić. VAT, PIT i inne. Zadawaj pytania, udzielaj odpowiedzi, pomagaj innym.
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 110
Rejestracja: 28 mar 2019, 10:27

Ceny transferowe

Post autor: heniutek »

Wiecie może, w jaki sposób dokładnie powinna być prowadzona dokumentacja cen transferowych? Prawdę powiedziawszy dopiero się w temat zagłębiam i prawdopodobnie będę musiał taką dokumentację prowadzić. Trafiłem na http://www.vattax.pl/dokumentacja-cen-transferowych/. Jest tam w miarę prosto temat opisany. Zastanawiam się więc, czy by nie skorzystać z ich pomocy przy prowadzeniu tego rodzaju dokumentacji. Miał ktoś z Was styczność z tym biurem?
Awatar użytkownika
zenka1
Posty: 14
Rejestracja: 26 sie 2019, 20:25

Re: Ceny transferowe

Post autor: zenka1 »

Wiesz co na https://www.portalfk.pl/cit/resort-fina ... 17814.html czytałam o wzorach dokumentów jakie Ministerstwo Finansów z tego tytułu już przygotowało - ciekawie opisane zagadnienie, wyjaśnione co trzeba
Awatar użytkownika
Karolina00
Posty: 45
Rejestracja: 09 lis 2019, 14:38

Re: Ceny transferowe

Post autor: Karolina00 »

Ja jeżeli chodzi o ceny transferowe to korzystałam z porady w Kancelari Ożóg Tomczykowki, totalnie nie wiedziałam z czym to się je, ale dzięki ich szerokiej wiedzy obeznałam się już w temacie, nikt nie potrafił mi to tak jasno wytłumaczyć jak oni, z tego co słyszałam to mają na swoim karku bardzo dużo pozytywnych opinii, ale nic w tym dziwnego jeżeli swoją pracę wykonują rzetelnie i tak jak trzeba.
W razie pytań zawsze się można z nimi skontaktować.
Awatar użytkownika
zazzi
Posty: 141
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:58

Re: Ceny transferowe

Post autor: zazzi »

Jak wszystko co związane z dokumentacją wymaga odpowiedniej wiedzy, wprawy i precyzji. Moim zdaniem warto korzystać z pomocy tego typu aplikacji https://kpmgspot.pl/produkt/tpr-assista ... sferowych/ przy wykonywaniu dokumentacji cen transferowych, będzie pewność, że zostanie wszystko dobrze wykonane.
ODPOWIEDZ