1% na rzeczy dzieci.

Wszystko na temat podatków, stawki, zmiany, kiedy płacić, jak nie płacić. VAT, PIT i inne. Zadawaj pytania, udzielaj odpowiedzi, pomagaj innym.
Awatar użytkownika
Monita89
Posty: 123
Rejestracja: 27 lut 2019, 11:04

1% na rzeczy dzieci.

Post autor: Monita89 »

Witam wszystkich, powiedzcie mi czy wspieracie jakieś organizacje charytatywne? Jak to u was wygląda? Ja dotychczas nigdy nie robiłam tego, ale postanowiłam dać coś od siebie dla innych i chce w tym roku oddać 1% podatku na rzecz Fundacji Pomocy Dzieciom „Pociecha” https://www.fundacjapociecha.pl . Myślę, że warto wspierać takie organizacje. A wy?
Awatar użytkownika
małolata
Posty: 87
Rejestracja: 11 sty 2019, 5:18

Re: 1% na rzeczy dzieci.

Post autor: małolata »

Pieniążki to problematyczne zagadnienie, ludzie coraz rzadziej się nimi dzielą, żądza posiadania jest większa. A przecież w podatku to nic nie kosztuje, by wesprzeć takie fundacje http://szlachetnygest.pl/ poświęcające się dzieciom, chorym czy potrzebującym. Ja to zawsze robię, bo wiem, że oni naprawdę pomagają, leczą, wspierają. Można na takie fundacje liczyć.
Awatar użytkownika
michal
Posty: 14
Rejestracja: 29 kwie 2019, 13:34

Re: 1% na rzeczy dzieci.

Post autor: michal »

Bardzo mily gest.
Awatar użytkownika
Rózia02
Posty: 44
Rejestracja: 26 cze 2019, 9:50

Re: 1% na rzeczy dzieci.

Post autor: Rózia02 »

Już od małego mama uczyła mnie jak ważna jest pomoc innym ludziom. Zawsze staraliśmy się wspierać różne zbiórki na pomoc potrzebującym. Dziś jako osoba dorosła sama staram się jak najczęściej wspierać tego typu inicjatywy. Ostatnio dowiedziałam się o Fundacji Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ . Gdy tylko zobaczyłam jaki los spotkał te niewinne i bezbronne dzieci, nie mogłam przejść obok tego obojętnie. Dla takich dzieci liczy się każda złotówka, a dla mnie to nic wielkiego.
Leatherface
Posty: 89
Rejestracja: 25 cze 2019, 11:46

Re: 1% na rzeczy dzieci.

Post autor: Leatherface »

Cieszę się, że istnieją organizacje pomagające potrzebującym dzieciom. ;)
ODPOWIEDZ