zbiorniki na wodę pitną

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
wilson
Posty: 32
Rejestracja: 30 cze 2020, 13:39

zbiorniki na wodę pitną

Post autor: wilson »

W naszym kraju już od paru lat obserwuję deficyt wody i tak się zastanawiam już od dłuższego czasu, czy zbiorniki na wodę pitną będą dobrym rozwiązaniem. W sumie chciałbym je wykorzystać nie tyle do picia , co w gospodarstwie. Chciałbym zbierać w ten sposób deszczówkę. Co sądzicie na ten temat, to dobre rozwiązanie?
Awatar użytkownika
urania
Posty: 176
Rejestracja: 20 mar 2019, 22:58

Re: zbiorniki na wodę pitną

Post autor: urania »

Deszczówka niekoniecznie jest wodą pitną. Nadaje się do podlewania trawników, warzyw w ogródku ale lepiej jej nie pić. Nie w obecnych warunkach klimatycznych jakie mamy. Jak chcesz zdrowo nawodnić organizm to polecam wodę mineralną, szczególnie Staropolankę. Aktualnie można wziąć udział w ich loterii, na stronie www.loteriastaropolanka.pl znalazłam informacje na ten temat. Ja oczywiście już kilka paragonów zarejestrowałam, lubię takie akcje i nie raz udaje mi się wygrać.
Ącki

Re: zbiorniki na wodę pitną

Post autor: Ącki »

Ja raczej takiego zbiornika nie potrzebuję, ale z miłą chęcią wykorzystuję zbiornik na wodę deszczową. Właśnie dlatego jak jeszcze czytałem na stronie https://www.mojelokum.pl/0,278,wysokiej ... tykul.html to na dzień dzisiejszy wiem dokładnie jaka pompa do deszczownic będzie najlepszym wyborem.
Koleś

Re: zbiorniki na wodę pitną

Post autor: Koleś »

To prawda takie zbiorniki są niezwykle ważne i moim zdaniem zdecydowanie warto jest je mieć kiedy tak naprawdę ich potrzebujemy. Całkiem niedawno czytałem również na stronie https://complexdom.pl/pompy-ssace-na-co ... h-zakupie/ na co należy zwrócić uwagę przy zakupie pompy ssącej.
kórtka

Re: zbiorniki na wodę pitną

Post autor: kórtka »

Wykonanie takich zbiorników dobrze było zawierzyć sprawdzonym i zaufanym fachowcom. Padło na https://www.euromontig.eu/o-firmie , dla których te zadanie było dziecinnie proste. Jest to faktycznie konkretny poziom za jeszcze lepszą cenę, a zbiorniki są bardzo wytrzymałe. Koniecznie skup się na tym rozwiązaniu!
ODPOWIEDZ