Wybór konta

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
women89
Posty: 492
Rejestracja: 30 mar 2019, 21:54

Wybór konta

Post autor: women89 »

Wybór konta w banku to nie jest łatwa decyzja. Przede wszystkim, wiąże się ona z poznaniem rynku oraz możliwości. W obecnych czasach jest bardzo wiele banków, a ich oferta jest szeroka. Poznaj więc ich od kuchni - wejdź na https://konto-w-banku.pl/ i skorzystaj z ich wiedzy oraz opinii innych użytkowników, aby poznać wszelkie za i przeciw.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 63
Rejestracja: 23 maja 2019, 22:06

Re: Wybór konta

Post autor: kasiunia »

Dokładnie tak jak piszesz podeszliśmy do tematu i poszukiwań konta dla studentów. Znaleźliśmy porównywarkę kont studenckich, która ułatwiła nam wybór, który okazał się prostszy niż myśleliśmy.Najlepiej szukać tam gdzie konta mają zadowolone z obsługi osoby - czyli konto otwarliśmy w banku gdzie mają znajomi.
Awatar użytkownika
lila87
Posty: 105
Rejestracja: 11 mar 2019, 13:39

Re: Wybór konta

Post autor: lila87 »

Ja zawsze kieruje się przy wyborze konta , kosztami które trzeba płacić. Najlepiej sprawdzają się te darmowe, bo po co mam płacić. Ostatnio fajną stronę znalazłam z takimi kontami na https://najlepszebanki.com/darmowe-konto-bankowe . Możesz sama tam zerknąć i coś darmowego wybrać.
Awatar użytkownika
pestunia
Posty: 197
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:53

Re: Wybór konta

Post autor: pestunia »

Wybór konta nie jest rzeczą skomplikowaną, wystarczy po prostu posprawdzać rankingi i będzie mniej więcej wiadomo który bank oferuje najlepsze konta. Jeśli chodzi o oszczędnościowe to łapcie https://www.kontomaniak.pl/ranking-kont ... nosciowych - jest tutaj podana topka, wraz z całym opisem czym się te konta charakteryzują
Awatar użytkownika
Olka
Posty: 27
Rejestracja: 20 lis 2019, 1:56

Re: Wybór konta

Post autor: Olka »

Wybór konta bankowego, szczególnie dla firmy, nie jest rzeczą prostą. O ile w większości przypadków koszty prowadzenia rachunku będą zbliżone – a często, po spełnieniu konkretnych kryteriów, darmowe – o tyle warto zainteresować się dodatkowymi usługami. Jedną z nich jest możliwość realizowania szybkich przelewów online – za pośrednictwem https://www.expresselixir.pl/ System pozwala księgować przelewy w przeciągu kilku sekund, pod warunkiem, iż bank odbiorcy również znajduje się w usłudze Express Elixir.
ODPOWIEDZ