Własna firma transportowa, jak się rozwijać?

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
MirekEń

Własna firma transportowa, jak się rozwijać?

Post autor: MirekEń »

Cześć :)
Mam pewien problem, ponieważ prowadzę swoją firmę transportową natomiast też chciałbym się rozwijać. Nie wiem jak odpowiednio się za to zabrać, żeby później po prostu nie żałować. Macie może dla mnie jakieś konkretne podpowiedzi w tym zakresie i przede wszystkim jak to wygląda u Was?
Mogieł

Re: Własna firma transportowa, jak się rozwijać?

Post autor: Mogieł »

Jak rozwija się flota to na pewno będziecie również potrzebowali możliwości i sposób do lepszego zarządzania swoją flota samochodową. Dlatego też my już przy dziesiątym samochodzie zdecydowaliśmy się jednak dla lepszej kontroli wprowadzić system do monitoringu gps. Najlepiej pod tym względem wypadł Flotman, który daje dobre możliwości biznesowe w tym również lepszą kontrole floty, zużycie paliwa, czy także integrację z giełdami zleceń.
MikołajSz

Re: Własna firma transportowa, jak się rozwijać?

Post autor: MikołajSz »

A tutaj też jestem za, u nas szef wprowadził w październiku zeszłego roku system Flotman i przyznam, że na pewno dla spedycji jest to ułatwienie pracy kiedy mamy dokładną lokalizację, możemy szybciej pozyskiwać zlecenia z giełd TimoCom i Trans24 no i też m.in plus za łatwość sprawdzenia ilości paliwa. Ogólnie na plus :)
Frizeł

Re: Własna firma transportowa, jak się rozwijać?

Post autor: Frizeł »

Brzmi interesująco, w sumie my się nie do końca nad tym do tej pory zastanawialiśmy ale mam nadzieję że temat nam się trochę ten temat rozwinie z wasza pomoca i dzięki czemu nadal będziemy się stabilnie rozwijac w swojej branży wynajmu samochodów oraz dzierżawy sprzętu budowlanego.
Kłeboj33

Re: Własna firma transportowa, jak się rozwijać?

Post autor: Kłeboj33 »

W przyszłości, gdy będziesz stopniowo zwiększał flotę pojazdów, zadbaj o ich monitoring, żeby mieć cały czas wgląd w to, jak przebiega droga transportowanych towarów. Przy większej ilości samochodów warto sobie to wszystko kontrolować. Ja na przykład korzystam z systemu MyGeotab od firmy Karson Technology - dzięki niemu mogę na bieżąco monitorować i zarządzać kierowcami, bo mam pod ręką wszystkie niezbędne informacje o ich trasach. To bardzo usprawnia pracę w razie wszelkich komplikacji czy zmian planów. Polecam poczytać więcej o całym systemie: https://karson.pl/oferta/monitoring-poj ... my-geotab/ bo na stronie jest to dokładnie opisane i wyjaśnione.
Fozeł

Re: Własna firma transportowa, jak się rozwijać?

Post autor: Fozeł »

I jak podjęliście już ostateczną decyzję w zakresie wyboru rozwiązań dla lepszego zarządzania swoją flotą? Jeżeli szukacie konkretnych podpowiedzi i jednocześnie rozwiązania które pozwoli Wam efektywnie pracować i jednocześnie dotrzymywać wszystkich ustalonych warunków z klientami to tutaj jak najbardziej warto wspomnieć o systemie Flotman z którego korzystamy od zeszło 2 lat i naprawdę fajne efekty w lepszym zarządzaniu sięgając również 20% oszczędności.
Błażej

Re: Własna firma transportowa, jak się rozwijać?

Post autor: Błażej »

Na Twoim miejscu pomyślałbym o czymś takim, jak wsparcie dla firm transportowych. Dzięki temu będziesz mógł zająć się rozwojem firmy bez martwienia się o to, że zapomnisz o jakimś ważnym terminie, lub źle zinterpretujesz nowe zasady prawne. U mnie w firmie sprawdza się to świetnie.
Tybeś

Re: Własna firma transportowa, jak się rozwijać?

Post autor: Tybeś »

Fozeł pisze: ↑30 maja 2021, 21:46 I jak podjęliście już ostateczną decyzję w zakresie wyboru rozwiązań dla lepszego zarządzania swoją flotą? Jeżeli szukacie konkretnych podpowiedzi i jednocześnie rozwiązania które pozwoli Wam efektywnie pracować i jednocześnie dotrzymywać wszystkich ustalonych warunków z klientami to tutaj jak najbardziej warto wspomnieć o systemie Flotman z którego korzystamy od zeszło 2 lat i naprawdę fajne efekty w lepszym zarządzaniu sięgając również 20% oszczędności.
Wygląda to naprawdę obiecująco, chyba też będziemy musieli się zastanowić nad taką opcją i zobaczymy czy dla naszej firmy wynajmujące sprzęt budowlany i busy przyniesie realne korzyści.
Eleś

Re: Własna firma transportowa, jak się rozwijać?

Post autor: Eleś »

My natomiast zdecydowaliśmy się na wykorzystanie skutecznego systemu Flotman i uważam, że bardzo dobra opcja dla biznesu transportowego. To co ich wyróżnia to na pewno funkcjonalne oraz stabilne oprogramowanie, bezpieczeństwo i do tego również skuteczna i konkretna obsługa klienta. Korzystamy od prawie roku, patrząc z perspektywy tego czasu jak najbardziej dobry kierunek rozwoju.
Taśka

Re: Własna firma transportowa, jak się rozwijać?

Post autor: Taśka »

Nie wiem jak w przypadku firmy transportowej ale mnie przy rozwoju firmy pomogła identyfikacja wizualna :) Zmiana to ważny etap w życiu każdej marki dlatego warto korzystać z agencji Bradingowej gdyż to przynosi ogromne korzyści dla firm. Możesz później liczyć na wsparcie takiej agencji.
Emiloś

Re: Własna firma transportowa, jak się rozwijać?

Post autor: Emiloś »

Dokładnie jak chcecie planować trasy przejazdów, mieć kontrolę nad lokalizacją, zużyciem paliwa, czy również dodatkowe zabezpieczenia np. strefy załadunkowej. To uważam, że warto zastanowić się nad wykorzystaniem systemu Flotman, dobrze odwiedzić też sobie wcześniej ich stronę gdzie dowiesz się jak takie wsparcie przy większej flocie własnie się sprawdza.
RomanĆ

Re: Własna firma transportowa, jak się rozwijać?

Post autor: RomanĆ »

Zawsze można się na kimś wzorować i ja polecam zapoznać się z oferta tej firmy Adviser Solutions Polska z Lublina https://trans-adviser.pl/kontakt/ . Ja wiele razy korzystałem z pomocy tej firmy i wszystko przebiegło w pełni profesjonalnie i w dobrych cenach. Jeżeli ktoś z was chcę założyć własną firmę to na bank możemy się na nich wzorować.
leonŚ

Re: Własna firma transportowa, jak się rozwijać?

Post autor: leonŚ »

Firmę trzeba dobrze rozreklamować. Bardzo dużą ofertę zaproponuje ci ta drukarnia tu https://www.jkbprint.pl/druk-ksiazek Ta drukarnia korzysta z nowoczesnych technologi. W reklamie firmy dobrze sprawdzą się banery czy plakaty wielkoformatowe. Ale są też inne propozycje, które warto sprawdzić.
Awatar użytkownika
kordianpietrzak
Posty: 57
Rejestracja: 08 wrz 2020, 8:15

Re: Własna firma transportowa, jak się rozwijać?

Post autor: kordianpietrzak »

Reklama wielkoformatowa https://www.copyshop.krakow.pl/oferta/r ... ewnetrzna/ to jest coś, na co zwracają uwagę w dużej mierze różnego rodzaju przedstawiciele firm transportowych. Na pewno warto jest sprawdzać aktualne oferty, różnego rodzaju firm, które zajmują się wykonaniem tejże oferty. Nie ma co ukrywać, że jest to ciekawe i praktyczne rozwiązanie. Nie ma co ukrywać, że wiele osób korzysta z takich ofert. Warto zapoznać się z wieloma propozycjami różnego rodzaju firm i instytucji.
Łukasz

Re: Własna firma transportowa, jak się rozwijać?

Post autor: Łukasz »

Dobrze mieć swoją firmę. Na początku należy mieć auta a do nich najlepiej zamontować Monitoring GPS Dzięki temu będziesz tak lepiej spać. Będziesz wiedział ile kierowcy jeżdżą, gdzie jeżdżą i nawet jak szybko jeżdżą. Możesz sprawdzić kiedy spedycja będzie u klienta i możesz dać znać klientowi żeby się uszykował na dużą dostawę. Takie informacje wzbudzają zaufanie klienta do firmy spedycyjnej
MikołajSz

Re: Własna firma transportowa, jak się rozwijać?

Post autor: MikołajSz »

W mojej opinii jeżeli szukacie skutecznych i jednocześnie dobrze zarządzanych systemów monitoringu gps to zdecydowanie polecam sprawdzić system flotman, który daje duże możliwości dla rozwoju biznesu związanego z samochodami jak transportu, czy wynajmu aut. Jednocześnie na stronie ich bloga też dowiecie się więcej m.in co będzie lepsze dla Was lepsze zakup, czy może dzierżawa https://www.flotman.pl/blog/urzadzenia- ... ie-oplaca/ pozdrawiam i dajcie znać na co się zdecydowaliście ;)
ODPOWIEDZ