Windows antywirus

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
sławwomir

Windows antywirus

Post autor: sławwomir »

Swoje słowa kieruję dla wszystkich tych, którzy rozważają zakup programu antywirusowego, ale nie wiedzą co wybrać. Windows Defender, czyli aplikację wbudowaną w Windowsy 10. Dla przeciętnego użytkownika, który nie biega po podejrzanych stronach to w zupełności wystarczy. Działa sprawnie, nie obciąża systemu i naprawdę wyłapuje paskudztwa, próbujące dostać się do naszych komputerów.

Sławomir
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
kontenery na śmieci Poznań
Awatar użytkownika
Biznesmen78
Posty: 945
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:03

Re: Windows antywirus

Post autor: Biznesmen78 »

Takie darmowe rozwiązania często nie dają rady niestety bardziej zaawansowanym wirusom, dlatego polecam zajrzeć na https://marken.com.pl/produkty/antywirus-dla-szkol/, gdzie można znaleźć oprogramowanie antywirusowe dedykowane nawet szkołom, dzięki czemu nieważne gdzie będziecie potrzebowali ochrony, uda Wam się tam znaleźć skuteczne rozwiązanie.
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 555
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:13

Re: Windows antywirus

Post autor: Samanta »

A jakie znacie ogólnie zabezpieczenia windows 7? Czy system ten Waszym zdaniem ma wysoki poziom bezpieczeństwa? Kto z Was korzysta aktualnie z tego systemu? I jak, jesteście zadowoleni? Czy polecilibyście ten system innym? Jakie są Waszym zdaniem jego główne zalety?
palądyn

Re: Windows antywirus

Post autor: palądyn »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań, kliknij w ten link aby poszerzyć swoją wiedzę. https://gdata.pl/ransomware
Awatar użytkownika
ankor
Posty: 55
Rejestracja: 02 cze 2020, 10:24

Re: Windows antywirus

Post autor: ankor »

Nas głównie interesowała ochrona internetu - tak naprawdę w firmie prawie wszystkie rozwiązania są skoncentrowane wokół sieci, mają dostęp do Wi-Fi. Zależało nam na czymś skutecznym i sprawdzonym. Postawiliśmy na Kasperskiego i wydaje mi się, że to najbardziej kompleksowe rozwiązanie z tych, które analizowaliśmy. Przynajmniej na chwilę obecną jesteśmy zadowoleni.
Awatar użytkownika
ulka
Posty: 57
Rejestracja: 21 cze 2020, 21:21

Re: Windows antywirus

Post autor: ulka »

Myślę że dobry antywirus to nie wszystko, przyda się jeszcze aplikacja https://enamour.pl/czy-istnieje-cos-tak ... ternetowy/ do komunikacji, wyposażona w szyfrowanie end-to-end , co pozwala odczytywać wiadomości tylko na urządzeniach nadawcy i odbiorcy.
ODPOWIEDZ