Wieczór Kawalerski

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
artek
Posty: 178
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:58

Wieczór Kawalerski

Post autor: artek »

Hej! Szukam pomysłu na wieczór kawalerski do kumpla. Wieki nie byłam na takiej imprezie i nie wiem, jak teraz się ją spędza? Czy klub to dobra opcja? Znalazłem w sieci super opinie o tym miejscu https://neworleans.pl/wieczor-kawalerski-w-warszawie/ i nie wiem czy nie zarezerwować tam miejsca :)
Awatar użytkownika
marcyk
Posty: 22
Rejestracja: 16 gru 2019, 10:34

Re: Wieczór Kawalerski

Post autor: marcyk »

Mój facet ma wielu znajomych i też sporo z nich brała ostatnio ślub lub dopiero będzie go brała. Dlatego zna trochę już tych klubów gdzie można organizować wieczory kawalerskie. No i ze dwa razy był w Boss exclusive club w Rzeszowie i strasznie narzekał na to miejsce.
Awatar użytkownika
dimbo45
Posty: 137
Rejestracja: 03 sie 2019, 22:16

Re: Wieczór Kawalerski

Post autor: dimbo45 »

Moj kolega miał dość fajny kawalerski w klubie Rasputin w Rzeszowie, super zabawa i do tego naprawdę genialna atmosfera, dyskretna, fajne tancerki, młode, do tego loże eleganckie czyste zadbane, smaczne drinki miła obsługa, nic dodać nic ująć same plusy
Awatar użytkownika
izka
Posty: 231
Rejestracja: 26 maja 2019, 20:52

Re: Wieczór Kawalerski

Post autor: izka »

Jeśli chcecie zorganizować naprawdę niesamowity wieczór kawalerski, to na pewno tutaj https://quadrille.pl/oryginalny-pomysl- ... awalerski/ warto sobie zerknąć. Ważne jest to, aby taki czas spędzić w gronie bliskich przyjaciół. Jest tam bowiem wskazany naprawdę oryginalny pomysł, który myślę, że się sprawdzi.
Awatar użytkownika
tadzikowski
Posty: 11
Rejestracja: 16 lip 2020, 10:32

Re: Wieczór Kawalerski

Post autor: tadzikowski »

Mój wieczór kawalerski był super. Mieliśmy z chłopakami zarezerwowaną loże w https://rasputinclub.pl/ . Ochrona była praktycznie niewidoczna, czy bez obaw można było płacić kartą, nie trzeba było się bać że oszukują itp. Nie będę ukrywał, że największe wrażenie zrobiły na nas profesjonalne tancerki, wyczytałem też później już że jest duża rotacja dziewczyn często się zmieniają i też poszukują ładnych i chętnych dziewczyn do pracy. W końcu mamy takie czasy, że takie tańce nie kojarzą się już z jednym, tylko bardziej ze sztuką.
Połek

Re: Wieczór Kawalerski

Post autor: Połek »

Byłem tam kilka razy jest spoko. Warto też na drugi dzień mieć pod ręką kontakt do https://www.medycznydetox.pl gdyby ktoś za grubo popłynął, można powiedziecie, że to takie pogotowie kacowe, bo mają kroplówkę z witaminami i minerałami, która szybko przywraca do życia.
ODPOWIEDZ