Walentynki - pomysł na prezent

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
KrzysztofMałecki

Walentynki - pomysł na prezent

Post autor: KrzysztofMałecki »

Cześć, poszukuję nietuzinkowego prezentu i chciałbym kupić mojej narzeczonej na walentynki flower box. Co sądzicie o tym produkcie?
Awatar użytkownika
women89
Posty: 492
Rejestracja: 30 mar 2019, 21:54

Re: Walentynki - pomysł na prezent

Post autor: women89 »

Dobrze jest także wiedzieć jak przyszykować się na fajne i unikalne walentynki. Pomyśl zatem o tym co ważne i potrzebne, aby wszystko w tym obszarze było świetnie dobrane. Dlatego ciekawe paznokcie walentynkowe mogą być dobrym dodatkiem, podkreślającym stylizację. Polecam zatem zainspirować się https://cuccio.pl/pl/n/66 gdzie znajdziesz bardzo trafne i dopasowane propozycje.
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 555
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:13

Re: Walentynki - pomysł na prezent

Post autor: Samanta »

Jeśli chodzi o pomysł na prezent walentynkowy dla mężczyzny, to według mnie dobre będą jakieś akcesoria do samochodu. Polecam zajrzeć na przykład do sklepu internetowego https://www.carstyle.pl/, gdzie znajdziecie między innymi wysokiej jakości kosmetyki samochodowe czy też trwałe i solidne dywaniki do auta ;)
eluś

Re: Walentynki - pomysł na prezent

Post autor: eluś »

Ja podarowałam swojemu mężowi na walentynki prezent w postaci fajnej książki pt " Niewidzialne kobiety. Jak dane tworzą świat skrojony pod mężczyzn" z tego sklepu tutaj https://www.taniaksiazka.pl/niewidzialn ... 93614.html . Jest ona bardzo interesująca opowiada o kobietach, ich potrzebach , zdrowia, sposobów korzystania z infrastruktury i usług publicznych, funkcjonowania na rynku pracy etc. prowadzi do ich systematycznej dyskryminacji we wszystkich dziedzinach życia, od języka, poprzez system edukacji czy ochrony zdrowia .
Awatar użytkownika
tormund94
Posty: 304
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:55

Re: Walentynki - pomysł na prezent

Post autor: tormund94 »

Moim zdaniem, doskonałym pomysłem na walentynki jest zaznajomienie się z ofertą tego sklepu internetowego: https://smaczajama.pl/pl/p/Kosz-Delikat ... rwony/7737 . Można tam znaleźć różnorodne przysmaki, alkohole czy kawy. To fascynujące zestawienia, i uważam, że coś z nich wybiorę dla mojej ukochanej. Sądzę, że taki kosz delikatesowo-prezentowy będzie doskonałym upominkiem dla mojej żony.
ODPOWIEDZ