Usg barku

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 110
Rejestracja: 28 mar 2019, 10:27

Usg barku

Post autor: heniutek »

Jak to mówią - nieszczęścia chodzą parami. Mój wujek połamał sobie nogę, a ja mam coś z barkiem. Co, to jeszcze dokładnie nie wiadomo. No i tutaj pytanie - gdzie najszybciej wykonam usg barku Gdańsk prywatnie? Bo na nfz termin jest bardzo odległy i nie ma możliwości, bym tyle czekał.
Awatar użytkownika
lucja464
Posty: 5
Rejestracja: 01 kwie 2019, 13:33

Re: Usg barku

Post autor: lucja464 »

Rzeczywiście, na USG czeka się bardzo długo. Wiele jest placówek z dobrym sprzętem.
Kiedy ludzie przestają wierzyć w boga, on umiera. Jeśli ma wielu wyznawców, staje się silniejszy.
Awatar użytkownika
stark
Posty: 106
Rejestracja: 07 wrz 2019, 6:20

Re: Usg barku

Post autor: stark »

heniutek pisze: ↑31 mar 2019, 23:21 Jak to mówią - nieszczęścia chodzą parami. Mój wujek połamał sobie nogę, a ja mam coś z barkiem. Co, to jeszcze dokładnie nie wiadomo. No i tutaj pytanie - gdzie najszybciej wykonam usg barku Gdańsk prywatnie? Bo na nfz termin jest bardzo odległy i nie ma możliwości, bym tyle czekał.
Najszybciej wizytę umówisz w placówce LUX MED https://www.luxmed-diagnostyka.pl/ Podaję Ci adres: Pracownia Rezonansu Magnetycznego, Tomografii Komputerowej, USG i RTG ul. Wileńska 44. Robiłem u nich usg kilka tygodni temu. Zadzwoniłem, żeby sprawdzić na kiedy mają pierwszy wolny termin. Okazało się, że już za dwa dni. Od razu się zapisałem. Byłem przekonany, że trzeba będzie czekać przynajmniej dwa tygodnie, a tu taka dobra wiadomość. Bardzo miły personel - możesz pytać o wszystko. Wyniki wyszły dokładne, bo dysponują wysokiej klasy sprzętem diagnostycznym.
pawełnoga

Re: Usg barku

Post autor: pawełnoga »

We Wrocławiu usg robiłem od ręki w przychodni Medix i jestem zadowolony z obsługi ze względu na szybki termin realizacji i miłą atmosferę. Wolę zapłacić i mieć zrobione profesjonalnie niż czekać tygodniami na jakiś termin...
kawał

Re: Usg barku

Post autor: kawał »

Wybór dobrej przychodni nigdy nie jest prosty, jednakże jeżeli zależy wam, żeby na miejscu można było wykonać badanie USG czy rtg, to polecam zainteresować się tą stroną https://prima-med.info/ Myślę, że znajdziecie tam dokładnie to, czego szukacie. A jeżeli jeszcze nie wypełniliście deklaracji Poz, to tam również można to wykonać.
ślunsk

Re: Usg barku

Post autor: ślunsk »

Tu masz https://www.damian.pl/badania/usg-barku-warszawa/
Wykonanie USG stawu barkowego w Warszawie w CM Damiana nie wymaga szczególnego przygotowania, aczkolwiek pacjent powinien zabrać ze sobą takie wyniki wcześniejszych badań (USG, TK, RM) oraz kart informacyjnych ze szpitala, jeżeli takie są w posiadaniu.
papużka

Re: Usg barku

Post autor: papużka »

Usg barku w https://multimed.pl/ kosztuje z tego co pamiętam 180 zł, a bez wątpienia pomoże ocenić m.in. stan mięśni, ścięgien, chrząstek oraz więzadeł czy też chociażby objawy toczącego się w obrębie stawu zapalenia. Dlatego bardzo polecam Ci wykonanie takiej diagnostyki.
Sulisław

Re: Usg barku

Post autor: Sulisław »

Witam, często podstawą problemów ze stawami są stany zapalne, których nie należy bagatelizować. Z czasem takie zapalenie może się rozwinąć do makabrycznych rozmiarów. Sprawdźcie ten link https://ktomalek.pl/leki-przeciwzapalne ... e/k-1848/1 , znajdziecie tutaj sporo informacji na ten temat.
aśkaaaa

Re: Usg barku

Post autor: aśkaaaa »

@Papużka, dzięki za namiar na klinikę MultiMed. Akurat w przypadku badań usg mają pełen wachlarz usług. Cieszę się, że tu trafiłam na konsultację i diagnostykę. Mają kilka lokalizacji, dobry zespół fachowców, rozsądne ceny, no i terminy też w miarę szybkie. Zapisz sobie namiar. Ja bardzo doceniam tę placówkę.
Awatar użytkownika
judyta
Posty: 260
Rejestracja: 23 gru 2019, 19:43

Re: Usg barku

Post autor: judyta »

Cennik na stronie https://usg-krakow.pl/cennik/ jest przykładem uczciwego podejścia do kwestii finansowych, co zyskuje uznanie wśród pacjentów. Klinika stawia na przejrzystość i jasność w informacjach dotyczących kosztów, co ułatwia planowanie wydatków związanych z diagnostyką medyczną.
ODPOWIEDZ