Trampolina ziemna?

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
Izolda
Posty: 1
Rejestracja: 12 lut 2022, 19:04

Trampolina ziemna?

Post autor: Izolda »

Hej kochani! Słyszeliście wcześniej o trampolinach ziemnych? Wydaje mi się, że takie trampoliny zewnętrzne to fajne urozmaicenie placów zabaw dla dzieci, nie sądzicie? Znalazłam zresztą ofertę prosto od producenta, więc tym bardziej mnie to przekonuje. Mieliście do czynienia z takimi trampolinami? Chcielibyście się na ich temat wypowiedzieć? Byłoby świetnie :)

mundur letni wzór 2010
Awatar użytkownika
Tulimira-61
Posty: 1
Rejestracja: 15 lis 2021, 22:32

Re: Trampolina ziemna?

Post autor: Tulimira-61 »

Kupowałam ziemne trampoliny kwadratowe właśnie na plac zabaw dla dzieci w naszym domu kultury i młodzież dosłownie od razu je pokochała. Nawet niektórzy nauczyciele od czasu do czasu z nich korzystają :P Dla mnie chyba największą zaletą jest to, że zajmują stosunkowo mało miejsca i można z nich tworzyć różne kompozycje, bo mają wiele ciekawych kształtów :)
world

Re: Trampolina ziemna?

Post autor: world »

Szukasz sposobu na zapewnienie dzieciom rozrywki w ogrodzie? drewniane place zabaw dla dzieci są idealnym rozwiązaniem! Są nie tylko zabawne i bezpieczne dla dzieci, ale także dodają stylu i uroku ogrodowi. Ponadto są one zwykle wykonane z trwałych materiałów, co oznacza, że przetrwają próbę czasu. Jeśli więc chcesz zapewnić dzieciom wspaniałą przestrzeń do zabawy, dlaczego nie zainwestować w drewniany plac zabaw do ogrodu?
ODPOWIEDZ