Tłumaczenia medycze

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
MilennaM
Posty: 69
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:06

Tłumaczenia medycze

Post autor: MilennaM »

Ostatnio znalazłam na stronie http://www.verbo.com.pl pomoc przy tłumaczeniach medycznych, ktoś z was korzystał juz z takich usług? Tu dostaniecie je bardzo szybko, także i rzetelnie. Sprawdźcie sobie ich szeroką ofertę, także i na wiele innych rodzajów tłumaczeń.
Awatar użytkownika
Stelka
Posty: 147
Rejestracja: 27 mar 2019, 13:22

Re: Tłumaczenia medycze

Post autor: Stelka »

Myślę, że szukajac tłumaczeń medycznych, tłumaczeń specjalistycznych warto postawić właśnie na biura tłumaczeń. Ja znalazłam pomoc w http://www.sct-tlumaczenia.pl Może spróbujecie również wy zdecydować się na tłumaczenia.
Awatar użytkownika
Monita89
Posty: 123
Rejestracja: 27 lut 2019, 11:04

Re: Tłumaczenia medycze

Post autor: Monita89 »

Jak macie coś ważnego do przetłumaczenia to najlepiej zgłosić się do profesjonalistów, czyli biura tłumaczeń Berligo https://berligo.com/tlumaczenia-informatyczne/ , które jakiś czas już działa na rynku. Oni oferują tłumaczenia nawet w najmniej popularnych językach. Żadne zlecenie nie stanowi dla nich problemu, nawet z branży informatycznej. Gdzie trzeba być na bieżąco z różnymi informacjami, nowinkami etc.
Awatar użytkownika
izka
Posty: 231
Rejestracja: 26 maja 2019, 20:52

Re: Tłumaczenia medycze

Post autor: izka »

Możecie na spokojnie zgłosić się do tego https://tlumaczenia.lodz.pl biura tłumaczeń. Z tego co widzę na stronie, to mają tam również tłumaczenia specjalistyczne. Podchodzą bardzo profesjonalnie do tematu. Prowadzą również bloga, gdzie jest wiele ciekawych artykułów. Oprócz tłumaczeń pisemnych oferują również tłumaczenia ustne.
ODPOWIEDZ