Tarasy Gubałówka - opinie

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
bonita
Posty: 22
Rejestracja: 14 sie 2019, 7:05

Tarasy Gubałówka - opinie

Post autor: bonita »

Hej wszystkim! Jadę za tydzień do Zakopanego i powoli już ustalam sobie plan działania :) Mam już zaklepany nocleg, teraz szukam restauracji gdzie warto zjeść. Czy kojarzycie Tarasy Gubałówka ? Warto się tam wybrać ?
Awatar użytkownika
anija_9
Posty: 55
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:13

Re: Tarasy Gubałówka - opinie

Post autor: anija_9 »

nie kojarze ale chętnie poczytam bo bywam raz na jakiś czas w Zakopanem więc każdy kolejny namiar mi się przyda :)
Awatar użytkownika
weronika_sas
Posty: 46
Rejestracja: 04 cze 2019, 11:06

Re: Tarasy Gubałówka - opinie

Post autor: weronika_sas »

Na pewno warto zajrzeć :) ja wpadam tam za każdym razem jak odwiedzam to miasto. Nie dość, że jedzenie smaczne to jeszcze te widoki na Tatry... Warto :)
Awatar użytkownika
bonita
Posty: 22
Rejestracja: 14 sie 2019, 7:05

Re: Tarasy Gubałówka - opinie

Post autor: bonita »

o dziękuje za info :) zdradzisz co warto tam zjeść ? Jak ceny i obsługa ?
Awatar użytkownika
weronika_sas
Posty: 46
Rejestracja: 04 cze 2019, 11:06

Re: Tarasy Gubałówka - opinie

Post autor: weronika_sas »

jak masz ochotę na coś typowo regionalnego to koniecznie spróbuj kwaśnicy i kotleta bacowskiego :) Pizze też mają super więc jak lubisz włoską kuchnię to śmiało. Ceny ok, obsługa bardzo sympatyczna.

inulina odchudzanie forum
Awatar użytkownika
weronika_sas
Posty: 46
Rejestracja: 04 cze 2019, 11:06

Re: Tarasy Gubałówka - opinie

Post autor: weronika_sas »

i jak tam bonita po wyjeździe do Zakopanego ? byłaś w tarasach ? jak wrażenia :)?
Awatar użytkownika
bonita
Posty: 22
Rejestracja: 14 sie 2019, 7:05

Re: Tarasy Gubałówka - opinie

Post autor: bonita »

Dzięki za pamięć :) wyjazd jak zwykle mega udany :) zaliczyłam też obiad i śniadanie w Tarasach i jestem oczarowana tym miejscem. Sama podróż tam na górę to frajda a jak jeszcze można się zrelaksować na takim tarasie patrząc na góry a przy okazji bardzo dobrze zjeść to już nic więcej człowiekowi do szczęścia nie jest potrzebne :)
Awatar użytkownika
weronika_sas
Posty: 46
Rejestracja: 04 cze 2019, 11:06

Re: Tarasy Gubałówka - opinie

Post autor: weronika_sas »

jak miło to czytać :) fajnie, że smakowało :) Będziesz już mieć sprawdzone miejscówki na kolejne wypady :)
ODPOWIEDZ