szkółka roślin

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 55
Rejestracja: 21 lip 2020, 11:49

szkółka roślin

Post autor: deborah »

szkółka roślin Kraków - gdzie kupię niespotykane rośliny do ogrodu?
bączekk

Re: szkółka roślin

Post autor: bączekk »

Nie mam pojęcia, bo nie jestem z Krakowa, ale roślinami bardzo się interesuje. Cały czas przeglądam różne blogi, sklepy takie jak https://www.gardenowo.pl/nasiona/nasiona-kwiatow w poszukiwaniu nowych nasion które będę mógł wykorzystać i tak dalej. Moim zdaniem każdy powinien dbać o ogród, bo przecież to świadczy o nas, to swojego rodzaju wizytówka!
mejś

Re: szkółka roślin

Post autor: mejś »

Moja mama kiedyś pracowała w takiej szkole roślin. Powiem wam więcej - była tam kierowniczką. Sama ma w domu setki roślin i ciągle szuka tu https://www.stiga.pl/blog porad, jak je pielęgnować. Ogólnie mam wrażenie, że wiele rzeczy po prostu zrobiła już, by mieć piękny ogród. Ale to w sumie wiecznie jej mało.
Awatar użytkownika
mateusz-rt-ed
Posty: 71
Rejestracja: 19 lip 2020, 13:15

Re: szkółka roślin

Post autor: mateusz-rt-ed »

Jeśli ktoś posiada swój dom to z pewnością lubi spędzać czas na zewnątrz z rodziną lub znajomymi. Takim miejscem może być taras, albo wydzielone miejsce w przydomowym ogrodzie. Jednak z biegiem czasu jak w przypadku większości powierzchni zewnętrznych potrzebne będzie przeprowadzenie prac konserwacyjnych. Ważne, aby czyszczenie tarasu było przeprowadzone w sposób odpowiedni z wykorzystaniem odpowiednio dobranych środków przeznaczonych do rodzaju powierzchni z jakiego wykonany jest nasz taras. Użycie zbyt agresywnych środków czyszczących może negatywnie wpłynąć na przykład na lakier. Dlatego nie jest złym pomysłem, aby zlecić przeprowadzenie tych prac profesjonalnej firmie.
Elżbieta3

Re: szkółka roślin

Post autor: Elżbieta3 »

Jeśli chodzi o nasiona kwiatów to na pewno na https://www.sklepdaglezja.pl/category/n ... na-kwiatow można kupić :) ja wolę od podstaw wszystko wyhodować niż kupować "gotowe" :)
ODPOWIEDZ