Szkolenia

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
Hottka
Posty: 233
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:13

Szkolenia

Post autor: Hottka »

Bierzecie czasem udział w szkoleniach ? Jeżeli tak to jakie są najlepsze i gdzie takich szkoleń szukać? Zastanawiałam sie czy nie skorzystać z któryś z tych https://wartoszkolic.pl/szkolenia/ , ponieważ słyszałam, ze przeprowadzają naprawdę dobre szkolenia. A decydowanie się na coś takiego to same korzyści dla nas.
Awatar użytkownika
MalaMi
Posty: 197
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:31

Re: Szkolenia

Post autor: MalaMi »

Właśnie szukam dla siebie takich.
Trudno znaleźć coś dla indywidualnych klientów.
Awatar użytkownika
domi.nika
Posty: 63
Rejestracja: 05 sie 2019, 9:19

Re: Szkolenia

Post autor: domi.nika »

Polecam szkolenia dla fizjoterapeutów na stronie https://www.fizjosystem-szkolenia.pl/ jest tam wiele specjalistycznych kursów na różnych poziomach zaawansowania, sprawdźcie całą ofertę kursów https://www.fizjosystem-szkolenia.pl/kursy/ :D
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 555
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:13

Re: Szkolenia

Post autor: Samanta »

Jeśli szukacie dla siebie jakiś wartościowych szkoleń i kursów doszkalających, to polecam zajrzeć do oferty na stronie http://kar-group.elk.pl/oferta/. Jak widać firma szkoleniowa Kar Group oferuje takie właśnie szkolenia z najróżniejszych kategorii i branż, tak, aby każdy z Was miał szansę znaleźć coś dla siebie ;) Polecam, tym bardziej, że po każdym ukończonym u nich kursie dostaniecie specjalny certyfikat ;)
Awatar użytkownika
weronika_sas
Posty: 46
Rejestracja: 04 cze 2019, 11:06

Re: Szkolenia

Post autor: weronika_sas »

Szkolenia to ważna sprawa. Ja jestem księgową a wiadomo, że w tej branży przepisy zmieniają się dość często i trzeba być na bieżąco. Poza tym jest tyle ciekawych tematów, które warto zgłębiać. Ja szkolę się najczęściej u pani Marty Niziołek https://niziolek-szkoleniapodatkowe.pl/, ma ogromne doświadczenie i wiedzę, którą potrafi się dzielić w bardzo ciekawy i przystępny sposób.
Awatar użytkownika
duff231
Posty: 58
Rejestracja: 21 mar 2019, 20:27

Re: Szkolenia

Post autor: duff231 »

Wbrew pozorom szkolenia to bardzo ciekawe doświadczenie, które przynosi pozytywne skutki w przyszłości. Warto pomyśleć chociażby o metodykach zwinnych. Takie szkolenia oferowane np. przez https://www.altkomakademia.pl/kategorie ... ki-zwinne/ przydają się w wielu firmach przy tworzeniu bardzo różnych projektów.
ODPOWIEDZ