Szkoła policealna

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
Hottka
Posty: 233
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:13

Szkoła policealna

Post autor: Hottka »

Zaoczne studia nie są wcale gorsze, ne wiem skąd to mylne przeświadczenie... sama studiuję jak koleżanka powyżej a konkretnie zarządzanie: http://www.wszop.edu.pl/kandydaci/zarza ... 259,54,259 a jest to kierunek łączący wiedzę ekonomiczną (finanse, marketing, prawo gospodarcze) z wiedzą psychologiczną. Studia dotyczą prawidłowości oraz problemów związanych z funkcjonowaniem organizacji i instytucji publicznych.
Awatar użytkownika
biznesowa99
Posty: 50
Rejestracja: 28 kwie 2019, 16:01

Re: Szkoła policealna

Post autor: biznesowa99 »

Też można zawsze skończyć studia zaocznie jak nie ma możliwości dziennie. Tutaj http://www.pswbp.pl wiem, że jest sporo ciekawych kierunków i można skończyć ekonomię, informatykę. To teraz są popularne kierunki i na pewno przydatne.
Awatar użytkownika
luśka
Posty: 52
Rejestracja: 23 lut 2019, 9:55

Re: Szkoła policealna

Post autor: luśka »

Mój facet jest programistą i cieszę się , że poszedł na ten kierunek, bo to naprawdę intratny zawód. Nie zdąży się zwolnić w jednym miejscu, zaraz ma następne propozycje współpracy. Teraz jednak chce odejść od gier komputerowych i pójdzie raczej w kierunku platform do strumieniowania danych. Firma DAZN https://careers.dazn.com/ szuka właśnie pracowników i oferuje dobre warunki pracy.
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 555
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:13

Re: Szkoła policealna

Post autor: Samanta »

Po liceum najlepiej oczywiście wybrać się na studia. Kierunek warto sobie dobrze przemyśleć. Popularna stała się w ostatnich latach grafika reklamowa, na http://www.podyplomowe.wse.krakow.pl/grafika-reklamowa możecie sobie co nieco poczytać o tym kierunku oferowanym przez Wyższą Szkołę Europejską. Kto wie, może zdecydujecie się na takie właśnie kształcenie?
Awatar użytkownika
Perez0
Posty: 81
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:03

Re: Szkoła policealna

Post autor: Perez0 »

Moi znajomi poszli do http://asedukacja.pl/ i bardzo są zadowoleni. Nic dziwnego, gdyż postawili na edukację największego giganta jeżeli chodzi o szkołę policealną. Ceny mają bardzo atrakcyjne, dlatego nie wydacie majątku na coś takiego. Wejdźcie sobie na stronę i sprawdźcie co proponują . Na pewno coś znajdziecie dla siebie z ich oferty.
Przemoc to upadek rozumu.
Awatar użytkownika
urania
Posty: 180
Rejestracja: 20 mar 2019, 22:58

Re: Szkoła policealna

Post autor: urania »

Może prawo albo administracja? można wiele książek z tego zakresu znaleźć tutaj https://www.lideria.pl/Ksiazki/Prawo-ad ... 626,k.html i to naprawdę w dobrych cenach, sporo modeli w przedsprzedaży a też korzystnie cenowo. Ja się interesuje prawem dlatego właśnie zwróciłam uwagi na te pozycje. Kilka na pewno chciałabym sobie kupić, tak po prostu dla własnej wiedzy, niekoniecznie aby się uczyć z nich.
Awatar użytkownika
serenede
Posty: 170
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:50

Re: Szkoła policealna

Post autor: serenede »

Ja jeszcze nie wiem którą szkołę wybiorę jak ukończę liceum. Póki co bardzo mocno skupiam się na nauce i przygotowaniu do matury. To praktycznie już za chwile a wiedza którą trzeba przyswoić jest bardzo duża. Mam zamówione pomoce maturalne https://www.taniaksiazka.pl/liceum-i-te ... _2129.html dzięki którym mogę odpowiednio przygotować się do tego egzaminu. Szkołę wybiorę jak zobaczę jaki wynik udało mi się osiągnąć
Awatar użytkownika
arendoo
Posty: 236
Rejestracja: 15 sie 2019, 16:01

Re: Szkoła policealna

Post autor: arendoo »

Ostatnio sporo rozmawiałem z szefami firm na szkoleniach i wydaje mi się, że chce w przyszlosci zalozyc swoja firme. Na stronach takich jak https://jakoscroku.pl/ sa informacje o certyfikatach ktore warto miec i wiele pozytecznych informacji wiec wydaje mi sie, ze prowadzenie wlasnej firmy wcale nie jest tak trudne jak niektorzy moga przedstawiac.
Awatar użytkownika
Królik
Posty: 16
Rejestracja: 15 lut 2020, 22:44

Re: Szkoła policealna

Post autor: Królik »

Jeśli szukasz czegoś naprawdę dobrego, to sprawdź sobie ofertę na stronie https://www.oswiatalingwista.eu/. To znany organizator edukacji dla dorosłych. Mają oni szkoły zawodowe, a także prowadza bardzo wielu kursów i szkoleń, które pomogą ci zdobyć zawód. Działają na terenie Polski północnej, ale ich kursy są na tak wysokim poziomie, że warto przyjechać z drugiego końca Polski, żeby wziąć w nich udział. My często z firmy jesteśmy wysyłani na szkolenia właśnie u nich i zawsze jesteśmy z nich zadowoleni.
Awatar użytkownika
away
Posty: 98
Rejestracja: 15 cze 2019, 23:01

Re: Szkoła policealna

Post autor: away »

Możesz również zdecydować się na studia wyższe. W dużych miastach np. Warszawie nie brakuje tego typu uczelni np. https://vizja.pl/studia-wyzsze,w1.html
Awatar użytkownika
Biznesmen78
Posty: 945
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:03

Re: Szkoła policealna

Post autor: Biznesmen78 »

Od już kilku lat jestem nauczycielką informatyki w szkole średniej i warto jest jako rodzic na zebraniu lub jako nauczyciel na spotkaniu poruszyć temat o antywirusach dla szkół. Możecie o nich poczytać na stronie internetowej https://marken.com.pl/produkty/antywirus-dla-szkol/
ODPOWIEDZ