Studia

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
women89
Posty: 447
Rejestracja: 30 mar 2019, 21:54

Studia

Post autor: women89 »

Wiele osób pragnie iść w określonym kierunku. Bez wątpienia dobrze jest zadbać o aspekt wiedzy, ale także wyboru konkretnej gałęzi nauki. Możliwe, że studia dziennikarstwo radiowo-telewizyjne będzie opcją akurat dopasowaną do Ciebie. Zachęcam do zajrzenia na stronę https://wwsh.edu.pl/specjalnosci/dzienn ... lewizyjne/ gdzie bardzo konkretnie wszystko opisano.
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 555
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:13

Re: Studia

Post autor: Samanta »

Moim zdaniem podczas studiów warto również zadbać o swoją znajomość języka obcego, zwłaszcza angielskiego. Na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/angielski możecie zapoznać się z ofertą Szkoły Językowej ProfiLingua, która jak widać przeprowadza takie kursy na różnych poziomach zaawansowania ;) Polecam ;)
Awatar użytkownika
Biznesmen78
Posty: 945
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:03

Re: Studia

Post autor: Biznesmen78 »

Jak już pójdziecie na studia to zgaduje że wasze zadania głównie będą opierać się na wykonywaniu różnych projektów, tak jak zawsze to było na uczelniach wyższych. Polecam wam więc taką stronę internetową leadership center https://leadership-center.pl/, na którą możecie kliknąć i poczytajcie trochę ciekawych artykułów na ten temat ;)
Jakóbik

Re: Studia

Post autor: Jakóbik »

Ja od siebie z kolei mogę doradzić bezpieczeństwo wewnętrzne w Wyższej Szkole Gospodarki Euroregionalnej w Józefowie https://wsge.edu.pl/pl/studia-i-stopnia Skończyłem je na kierunku Detektywistyka z elementami ochrony osób i mienia i to jest bardzo sensowny kierunek, zdecydowanie wart uwagi. Mam swoją firmę detektywistyczną, praca jest, zarobki w porządku.
majuś5784

Re: Studia

Post autor: majuś5784 »

Świetna jest uczelnia, którą wybrałam, a jest to AEH w Warszawie. Jest to też bardzo prestiżowa uczelnia, dzięki której szybko i bez problemów można szybko znaleźć pracę, ponieważ w CV zwraca uwagę potencjalnego pracodawcy. Mają też wiele nowoczesnych kierunków, które już na ten moment zyskują dużą popularność.
Awatar użytkownika
widokowa
Posty: 83
Rejestracja: 11 gru 2019, 12:30

Re: Studia

Post autor: widokowa »

Oj to prawda, ja studia wybrałam humanistyczne, bo tak bardzo chciałam uciec od przedmiotów ścisłych. A los chciał, że teraz muszę siedzieć na zdalnym z synem i odrabiać zadania z matematyki , których w większości nie rozumiem i nie pamiętam, więc wychodzi na to, że sama uczę się od nowa. Pozamawialiśmy sobie książki, materiały i działamy. Innego wyjścia nie ma, ale nie wykluczam też, że przydadzą się jakieś korepetycje.
Śnieżka

Re: Studia

Post autor: Śnieżka »

Gdybym dziś wybierała uczelnię, stawiałabym na taką jak ta https://www.ssw-sopot.pl/ . Miejsce, którego celem jest zapewnianie studentom doskonałych warunków do kształcenia i rozwoju, zarówno w sferze naukowej jak i praktycznej. To doskonałe miejsce do studiowania – szeroka oferta edukacyjna, doskonałe warunki kształcenia, przyjazna atmosfera, bogate życie studenckie.
ODPOWIEDZ