Studia

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
women89
Posty: 492
Rejestracja: 30 mar 2019, 21:54

Studia

Post autor: women89 »

Wiele osób pragnie iść w określonym kierunku. Bez wątpienia dobrze jest zadbać o aspekt wiedzy, ale także wyboru konkretnej gałęzi nauki. Możliwe, że studia dziennikarstwo radiowo-telewizyjne będzie opcją akurat dopasowaną do Ciebie. Zachęcam do zajrzenia na stronę https://wwsh.edu.pl/specjalnosci/dzienn ... lewizyjne/ gdzie bardzo konkretnie wszystko opisano.
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 555
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:13

Re: Studia

Post autor: Samanta »

Moim zdaniem podczas studiów warto również zadbać o swoją znajomość języka obcego, zwłaszcza angielskiego. Na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/angielski możecie zapoznać się z ofertą Szkoły Językowej ProfiLingua, która jak widać przeprowadza takie kursy na różnych poziomach zaawansowania ;) Polecam ;)
Awatar użytkownika
Biznesmen78
Posty: 945
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:03

Re: Studia

Post autor: Biznesmen78 »

Jak już pójdziecie na studia to zgaduje że wasze zadania głównie będą opierać się na wykonywaniu różnych projektów, tak jak zawsze to było na uczelniach wyższych. Polecam wam więc taką stronę internetową leadership center https://leadership-center.pl/, na którą możecie kliknąć i poczytajcie trochę ciekawych artykułów na ten temat ;)
Jakóbik

Re: Studia

Post autor: Jakóbik »

Ja od siebie z kolei mogę doradzić bezpieczeństwo wewnętrzne w Wyższej Szkole Gospodarki Euroregionalnej w Józefowie https://wsge.edu.pl/pl/studia-i-stopnia Skończyłem je na kierunku Detektywistyka z elementami ochrony osób i mienia i to jest bardzo sensowny kierunek, zdecydowanie wart uwagi. Mam swoją firmę detektywistyczną, praca jest, zarobki w porządku.
majuś5784

Re: Studia

Post autor: majuś5784 »

Świetna jest uczelnia, którą wybrałam, a jest to AEH w Warszawie. Jest to też bardzo prestiżowa uczelnia, dzięki której szybko i bez problemów można szybko znaleźć pracę, ponieważ w CV zwraca uwagę potencjalnego pracodawcy. Mają też wiele nowoczesnych kierunków, które już na ten moment zyskują dużą popularność.
Awatar użytkownika
widokowa
Posty: 83
Rejestracja: 11 gru 2019, 12:30

Re: Studia

Post autor: widokowa »

Oj to prawda, ja studia wybrałam humanistyczne, bo tak bardzo chciałam uciec od przedmiotów ścisłych. A los chciał, że teraz muszę siedzieć na zdalnym z synem i odrabiać zadania z matematyki , których w większości nie rozumiem i nie pamiętam, więc wychodzi na to, że sama uczę się od nowa. Pozamawialiśmy sobie książki, materiały i działamy. Innego wyjścia nie ma, ale nie wykluczam też, że przydadzą się jakieś korepetycje.
Śnieżka

Re: Studia

Post autor: Śnieżka »

Gdybym dziś wybierała uczelnię, stawiałabym na taką jak ta https://www.ssw-sopot.pl/ . Miejsce, którego celem jest zapewnianie studentom doskonałych warunków do kształcenia i rozwoju, zarówno w sferze naukowej jak i praktycznej. To doskonałe miejsce do studiowania – szeroka oferta edukacyjna, doskonałe warunki kształcenia, przyjazna atmosfera, bogate życie studenckie.
Awatar użytkownika
judyta
Posty: 254
Rejestracja: 23 gru 2019, 19:43

Re: Studia

Post autor: judyta »

wybór studiów to nie lada wyzwanie...............................................................................................................................................................................................
Awatar użytkownika
artek
Posty: 178
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:58

Re: Studia

Post autor: artek »

Słuchajcie, ja zastanawiam się właśnie nad tą specjalnością https://www.podyplomowka.edu.pl/specjal ... dia-online Jest to zarządzanie oświatą, czyli coś co faktycznie mnie interesuje i chciałabym robić w przyszłości. Zajęcia są zdalne, prowadzone przez praktykow. Co o tym sądzicie?
alienka

Re: Studia

Post autor: alienka »

A może szkoła policealna? Moim zdaniem też fajne rozwiązanie na zdobycie dodatkowej wiedzy i nowych umiejetnosci. https://www.collegium.com.pl/ tu oferują ciekawe kierunki medyczne
Masterka

Re: Studia

Post autor: Masterka »

Jezeli ktoś zastanawia sie nad kierunkiem fizjoterapia, to warto sobie zerknac tu https://www.wsf.wroc.pl/kierunek-fizjoterapia ta uczelnia daje naprawde spore mozliwosci, w dodatku korzystaja z programu erasmus
anik

Re: Studia

Post autor: anik »

Firma https://elpax.pl/ to placówka edukacyjna oferująca różnorodne kursy i szkolenia dla osób w każdym wieku. Na stronie głównej można znaleźć szczegółowe informacje o dostępnych kursach, harmonogramach oraz instruktorach. Elpax stawia na wysoką jakość edukacji, zapewniając nowoczesne zaplecze dydaktyczne i doświadczoną kadrę.
michu

Re: Studia

Post autor: michu »

Studia online na ULT https://ultswiecie.edu.pl/studia-online/ to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących elastycznego sposobu na zdobycie wyższego wykształcenia. Uczelnia oferuje szeroki wybór kierunków, które można studiować z dowolnego miejsca, co pozwala na łączenie nauki z pracą zawodową lub innymi obowiązkami. Dzięki nowoczesnym platformom e-learningowym, studenci mają dostęp do materiałów dydaktycznych i mogą uczestniczyć w zajęciach na żywo.
wierchowa

Re: Studia

Post autor: wierchowa »

Ja ukonczylam studia kilka lat temu, potem pare lat pracy a ostatecznie teraz podnosze swoje kwalifikacje i zmieniam kierunek swojego zycia. Ukonczylam juz jedne a od pazdziernika ide na kolejne studia podyplomwe na uniwersytecie ekonimicznym we wroclawiu
ODPOWIEDZ