Samochód elektryczny

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
Robert_72
Posty: 1
Rejestracja: 26 sty 2024, 22:07

Samochód elektryczny

Post autor: Robert_72 »

Chcemy kupić samochód elektryczny, może jeszcze nie w tym roku, ale myślę, że w przyszłym już nie uniknę wymiany samochodu na nowy, bo mój obecny po prostu powinien już wybrać się na zasłużoną emeryturę. Właśnie zastanawiam się nad hybrydą, albo właśnie elektrykiem. Tylko nie wiem czy ładowarki do samochodów elektrycznych są już w każdym mieście? :)
Awatar użytkownika
sowa
Posty: 102
Rejestracja: 31 lip 2019, 14:32

Re: Samochód elektryczny

Post autor: sowa »

Na pewno są tym bardziej że teraz każdy użytkownik może zakupić ładowarkę lenergizee, ładną, uniwersalną i intuicyjną w użyciu, dostępną w najbardziej popularnych teraz kolorach. Mają moc ładowania 22kW i 11kW.
Gość

Re: Samochód elektryczny

Post autor: Gość »

Wiem że takie auta są teraz popularne ale ja to jednak bym chyba szedł w hybrydowe. No a ubezpiecznie samochodu OC do takiego to jakie by pasowało? Macie wiedzę na ten temat?
Gość

Re: Samochód elektryczny

Post autor: Gość »

Moja mama chce takie auto dla siebie kupić ale nie wie jakie ubezpieczenie wybrać dla niego. Znacie coś dobrego? Na Kalkulator OC AC widziałem że niskie składki jej oferują.
Awatar użytkownika
dimbo45
Posty: 133
Rejestracja: 03 sie 2019, 22:16

Re: Samochód elektryczny

Post autor: dimbo45 »

Kazdy wie, jaki chce samochód. Bez względu na to czy on jest spalinowy, czy elektryczny, musimy dobrze o niego dbać. I to zarówno jeśli mówimy o mechanice, czy o wyglądzie. Warto kupować dobrej jakości kosmetyki do mycia i pielęgnacji naszego auta https://showcarshine.pl/4-pielegnacja-wnetrza i to zarówno jeśli chodzi o wnętrze czy karoserię samochodu.
ODPOWIEDZ