Rozwód

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
Kasia_T
Posty: 6
Rejestracja: 18 lip 2019, 13:09

Rozwód

Post autor: Kasia_T »

Cześć, piszę do Was z dość delikatną sprawą. Z mężem się rozwodzimy, ale ponieważ wnioskuję o rozwód z orzeczeniem o winie, sprawa się przeciąga. Czy mogę w między czasie ubiegać się o unieważnienie małżeństwa?
Awatar użytkownika
Miśka
Posty: 12
Rejestracja: 18 lip 2019, 13:09

Re: Rozwód

Post autor: Miśka »

O stwierdzenie unieważnienia małżeństwa 😊 Najlepiej skorzystać z konsultacji u adwokata kościelnego
Awatar użytkownika
Kasia_T
Posty: 6
Rejestracja: 18 lip 2019, 13:09

Re: Rozwód

Post autor: Kasia_T »

A jesteście mi w stanie kogoś polecić?
Awatar użytkownika
Miśka
Posty: 12
Rejestracja: 18 lip 2019, 13:09

Re: Rozwód

Post autor: Miśka »

W Kancelarii Salomon pracują praktycznie sami adwokaci kościelni – znam jednego i polecam pana Adama Bartczaka!
Awatar użytkownika
Kasia_T
Posty: 6
Rejestracja: 18 lip 2019, 13:09

Re: Rozwód

Post autor: Kasia_T »

Dzięki!
Awatar użytkownika
biznesowa99
Posty: 50
Rejestracja: 28 kwie 2019, 16:01

Re: Rozwód

Post autor: biznesowa99 »

Zdecydowanie szybciej uda się przejść przez sprawę rozwodową jak się wybierze dobrego adwokata. Pani Monika Kitscha-Kwasiborska http://www.lodz-adwokat.pl/ ma doświadczenie w prowadzeniu takich spraw. Z Łodzi zdecydowanie jest to najlepszy adwokat.
Awatar użytkownika
serenede
Posty: 170
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:50

Re: Rozwód

Post autor: serenede »

Ja się na tym nie znam, wiem tylko że trzeba spełnić jakieś warunki by unieważnić małżeństwo. Wiesz co, najlepiej będzie jeśli skontaktujesz się z adwokatem p. Michałem Gajdą, on w Szczecinie ma kancelarię. Bardzo dobry, skuteczny. Znajomą reprezentował podczas rozwodu i rezultat pomyślny dla niej
Awatar użytkownika
wenam
Posty: 29
Rejestracja: 15 sie 2019, 13:02

Re: Rozwód

Post autor: wenam »

Przejście przez sprawę rozwodową może być stresujące i niekiedy też trochę trwa, więc konieczne jest znalezienie dobrego adwokata. Dobry adwokat rozwody z warszawy może pomóc i poprowadzić całą sprawę. Ma w tym doświadczenie. Jak dobry adwokat zajmie się sprawą to uda się szybko ją zakończyć.
Awatar użytkownika
Biznesowa
Posty: 81
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:00

Re: Rozwód

Post autor: Biznesowa »

To prawda, że rozwód to nic przyjemnego. Moja siostra nie dawno to przechodziła. Miała sporo stresu bo jej juz były mąż robił jej dużo problemów ale dzieki temu, ze do pomocy wzieła mecenasa Budrewicza to jakoś poszło całkiem sprawnie. Mecenas opracował bardzo dobra strategie co sprawiło, że jej szybko zakonczyło się postępowanie. Zawsze warot miec do pomocy dobrego prawnika bo na sali sądowej dzieją się rożne rzeczy.
Awatar użytkownika
TomaszekC
Posty: 79
Rejestracja: 15 maja 2019, 20:38

Re: Rozwód

Post autor: TomaszekC »

Rozwód jest bardzo trudny. Zwłaszcza dla dzieci, które nie wiadomo z kim zostają czy z matką czy z ojcem. Poza tym jeszcze nie wiadomo co jest powodem rozwodu dokładnie. Dobrze też jest zwrócić się do kancelarii jak np https://jrkancelaria.pl
Awatar użytkownika
ekspres12
Posty: 210
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:17

Re: Rozwód

Post autor: ekspres12 »

Jeśli chodzi o skomplikowane sprawy rodzinne to mogę polecić taką osobę adwokat Mariusz Olężałek, spore doświadczenie oraz kompleksowe prowadzenie sprawy. Pomoc przy różnych wnioskach jest nieoceniona, wszystkie działania mają na celu jak najbardziej skrócenie procesu rozwodu oraz dobro dzieci które często przez ten okres przechodzą z dużymi trudnościami.
Awatar użytkownika
kiddo
Posty: 4
Rejestracja: 26 wrz 2019, 19:13

Re: Rozwód

Post autor: kiddo »

W temacie rozwodów polecany jest adwokat Migas z Krakowa. Warto zapoznać się z jego ofertą tu http://www.migas-adwokat.pl/zakres_dzialalnosci.php spory zakres działalności... Według mnie przy poszukiwaniu idealnego prawnika warto zrobić wstępny research, podzwonić porównać oferty cenowe. Rozwód to dość kosztowna sprawa więc warto się do tego dobrze przygotować.
Awatar użytkownika
klaro
Posty: 61
Rejestracja: 22 sie 2019, 15:06

Re: Rozwód

Post autor: klaro »

Rozwód to nie był dla mnie łatwy czas, z resztą osoby w podobnej sytuacji pewnie podzielą moją opinię. Nie było wyjścia, trzeba było przez to przejść. Na szczęście mogłam liczyć na świetną panią adwokat Małgorzatę Zając z kancelarii https://sobczak-maciejewska.pl/ w Łodzi. Dzięki wiedzy i doświadczeniu, a także dużemu wsparciu dzielnie przez to wszystko przeszłam.
Awatar użytkownika
kameleon87
Posty: 5
Rejestracja: 29 maja 2019, 21:48

Re: Rozwód

Post autor: kameleon87 »

W większości wypadków przyczyną rozwodu jest zdrada małżeńska. Jest to przykre doświadczenie i nikt nie chce przez to przechodzić. Ale kiedy już stanie się w takiej sytuacji trzeba wiedzieć dokładnie co robić. Często do sprawy rozwodowej właśnie spowodowanej zdradą potrzebne są dowody na nią. Czasami trudno jest taki dowód zdobyć samodzielnie, więc można skorzystać z pomocy detektywa. Czytałam ostatnio jak taki detektyw działa - http://adpdetektywi.pl/jak-wyglada-praca-detektywa/ i myślę, że to najszybszy sposób na zebranie dowodów, które mogą pomóc w przyspieszeniu rozwodu oraz do orzeczenia o winie.
Miałbym pewien pomysł, ale nie myślcie, żeby był bardzo dobry.
Awatar użytkownika
domi.nika
Posty: 63
Rejestracja: 05 sie 2019, 9:19

Re: Rozwód

Post autor: domi.nika »

Polecam świetnego adwokata ze strony http://adwokat-seidel.pl/adwokat-medyczny-warszawa/ , zajmują się m.in. :

- prawo rodzinne http://adwokat-seidel.pl/uslugi/prawo-rodzinne/
- rozwody http://adwokat-seidel.pl/specjalizacja/rozwody/
- podział majątku http://adwokat-seidel.pl/specjalizacja/podzial-majatku/
Awatar użytkownika
pestka
Posty: 113
Rejestracja: 26 wrz 2019, 21:32

Re: Rozwód

Post autor: pestka »

Niestety różne bywa w życiu. Niekiedy takie rozprawy przechodzą w miarę spokojnie, a inne zaś burzliwie. Czasami tak w ogóle trzeba zebrać pewny materiał dowodowy do udowodnienia winy danej osoby. Także warto też przy okazji zapoznać się z usługami agencji detektywistycznej https://detektyw24.net . Tam znajdziecie fachową pomoc.
Awatar użytkownika
lila87
Posty: 105
Rejestracja: 11 mar 2019, 13:39

Re: Rozwód

Post autor: lila87 »

Detektyw może się przydać w takiej rozprawie. Zawsze ktoś jest winny. Warto zerknąć na propozycje na http://www.detektyw-androsz.pl/ . Moim zdaniem są one godne uwagi. Szybko i sprawnie potrafią poradzić sobie z każdą sprawą.
Awatar użytkownika
Marciolini
Posty: 5
Rejestracja: 26 gru 2019, 18:21

Re: Rozwód

Post autor: Marciolini »

Kompletnie jest mi to bezużyteczne. Może jednak inni forumowicze na tym skorzystają.

kgkg video
Świat zrobił się bardzo "cyfrowy": jeśli nie jesteś "jedynką", to jesteś kompletnym "zerem".
Awatar użytkownika
King
Posty: 91
Rejestracja: 13 lut 2020, 9:37

Re: Rozwód

Post autor: King »

Podsłuch to bardzo dobre rozwiązanie w takim przypadku. Sporo sprzętów wysokiej jakości można znaleźć na stronie https://www.alfatronik.com.pl/, gdzie jak najbardziej polecam zajrzeć.
Awatar użytkownika
barttonn44
Posty: 50
Rejestracja: 08 sty 2020, 10:52

Re: Rozwód

Post autor: barttonn44 »

Widze, że sporo osób wspomina o tym aby przy tego typu sytuacji zatrudniony został przez was jakiś doświadczony prywatny Detektyw Warszawa . Moim zdaniem jest to jak najbardziej dobre rozwiązanie i polecam wam zajrzeć tutaj https://www.warmix-detektyw.pl/ . ta agencja posiada wieloletnie doświadczenie w branży i na pewno odpowiednio i z profesjonalizmem zajmą się waszą sprawą
Awatar użytkownika
kiwi
Posty: 28
Rejestracja: 08 sty 2020, 8:34

Re: Rozwód

Post autor: kiwi »

Jeśli mamy już solidne argumenty i dowody, które potwierdzają na przykład zdradę to warto skorzystać z pomocy adwokata. Pomoże nam spojrzeć na sprawę z punktu widzenia prawa i przygotuje jak zachować się w sądzie. Ciekawą ofertę ma ta Kancelaria z Poznania: https://poznanrozwod.pl/. Myślę, że warto dowiedzieć się więcej i zapoznać z ofertą. Z prawnikiem sprawa będzie załatwiona szybko.
Awatar użytkownika
DreamKomtru
Posty: 103
Rejestracja: 06 lip 2020, 9:59

Re: Rozwód

Post autor: DreamKomtru »

Były mąż mojej siostry dość długo ukrywał swoje dziecko, które miał z inną kobietą. Dopiero po skorzystaniu z usług biura detektywistycznego Eugeniusza Kazienki z Koszalina https://www.detektyw-koszalin.pl/zdrady-partnerskie udało się to ujawnić. Czasami warto poznać prawdę, nawet w momencie gdy jest ona naprawdę ciężka do zniesienia. Siostra jest w tym momencie po rozwodzie, dzięki czemu może układać swoje życie na nowo.
Awatar użytkownika
uska
Posty: 2
Rejestracja: 04 sie 2020, 12:12

Re: Rozwód

Post autor: uska »

A czy mąż ma coś na sumieniu? Potrzebujesz jakiś dowodów na jego winy np. zdrady, może jakiś hazard czy coś? Jeśli tak to najlepiej będzie jak się zgłosisz do agencji detektywistycznej Abital z Warszawy. Oni ci pomogą. Tam pracują ludzie z doświadczeniem i widzieli już niejedno.
Awatar użytkownika
women89
Posty: 492
Rejestracja: 30 mar 2019, 21:54

Re: Rozwód

Post autor: women89 »

Warto w tak delikatnym i trudnym zarazem temacie wspomóc się działaniem od profesjonalisty. To niezwykle potrzebny i ważny zarazem aspekt, który pozwoli zachować spokój kiedy rozwód Białystok jest jak najbardziej realny. Zajrzyj więc na https://kancelariaprobono.pl/prawo-rodzinne-bialystok/ i postaw na wiedzę, doświadczenie i najlepszej jakości pomoc jaka jest obecnie dostępna.
Barrię

Re: Rozwód

Post autor: Barrię »

Bardzo polecam pana mecenasa Mariusza Olężałka. Konkretny, zawsze ma przygotowany konkretny plan działania.
KamilŚ

Re: Rozwód

Post autor: KamilŚ »

Jeśli szukacie kogoś dobrego z Warszawy to polecam Budrewicza https://www.rozwod-warszawa.pl/ jest on naprawdę fachowcem w swojej dziedzinie
Profesórka

Re: Rozwód

Post autor: Profesórka »

Bardzo polecam panią mecenas Magdalenę grześkowiak. Wspanialy adwokat, który przede wszystkim jest bardzo empatyczny.
Crązy

Re: Rozwód

Post autor: Crązy »

Profesórka pisze: ↑29 lis 2020, 23:03 Bardzo polecam panią mecenas Magdalenę grześkowiak. Wspanialy adwokat, który przede wszystkim jest bardzo empatyczny.
empatyczny to przede wszystkim, ale ja by jeszcze zwróciła uwage na to, że jest to adwokat, który ma wszystkie sprawy na swoim koncie wygrane. Wszystko tłumaczy i widać, ze liczy się dla niej dobro klienta.
kaśka3

Re: Rozwód

Post autor: kaśka3 »

Rozwody nigdy nie bywały łatwe dlatego właśnie polecam kancelarię Sobczak Maciejewską Zając. To najlepsze rozwiązanie dla was, przemęczonych sytuacją. Przy rozwodach trzeba przemyśleć fakt alimentów, dzieci.. to nie są łatwe sprawy.
Awatar użytkownika
Adamek
Posty: 167
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:47

Re: Rozwód

Post autor: Adamek »

Co do rozwodu to również uznałem, że z adwokatem będzie dużo łatwiej przejść przez to wszystko. Bardzo ważna była dla mnie opieka nad dziećmi, żeby była żona czegoś nie wymyśliła i nie utrudniała mi kontaktów. Mogłem od początku do końca polegać na adwokacie Łukaszu Węgłowskim ze Szczecina. Od razu widać, że to doświadczony prawnik, kompetentny, profesjonalny. Właśnie na kimś takim mi zależało.
Ichtiólka

Re: Rozwód

Post autor: Ichtiólka »

Jak dla mnie najlepszym adwokatem jeśli chodzi o rozwód i w ogóle prawo rodzinne jest pani mecenas Magdalena Grzeskowiak. Ja mam przynajmniej święty spokój od czasu udzielenia rozwodu. Robię to na co mam ochotę.
Iręczka

Re: Rozwód

Post autor: Iręczka »

Polecam równiez prawnika zŁodzi a dokładniej pana mecenasa Mariusza Olężałka ;) Jest bardzo kompetentnym adwokatem, mającym tytuł doktora nauka prawnych.
Kaśulka

Re: Rozwód

Post autor: Kaśulka »

Rozwodami na pewno zajmuje się Pan Tomaszczyk z JST. Zna się na rzeczy i wie co robi. Jego porady są trafne a działania skuteczne. Ja byłam bardzo zadowolona ze współpracy z nim.
Awatar użytkownika
judyta
Posty: 236
Rejestracja: 23 gru 2019, 19:43

Re: Rozwód

Post autor: judyta »

Wybierz adwokata z odpowiednią specjalizacją. Do spraw cywilnych sprawdzi się adwokat http://www.adwdomaradzka.pl/ z Warszawy. Sama miałam okazję korzystać z jej pomocy przy rozwodzie i podziale majątku. Nie było łatwo, bo mój mąż jest ciężkim człowiekiem, ale na całe szczęście, wszystko poszło po mojej myśli.
Zośka

Re: Rozwód

Post autor: Zośka »

Kaśulka pisze: ↑24 sty 2021, 14:14 Rozwodami na pewno zajmuje się Pan Tomaszczyk z JST. Zna się na rzeczy i wie co robi. Jego porady są trafne a działania skuteczne. Ja byłam bardzo zadowolona ze współpracy z nim.
Pana Tomasza także śmiało moge polecić. Profesjonalne podejście do sprawy i do klienta.
tłokmetalowy

Re: Rozwód

Post autor: tłokmetalowy »

Jeśli czujemy że w naszym związku dochodzi do zdrady, lepiej nie działać na własną rękę. Współpraca z agencją detektywistyczną np. Temida http://www.agencjatemida.pl to nie tylko większa skuteczność, dyskrecja to o wiele więcej. Zyskamy dzięki temu spokój, jeśli dojdzie do zdrady nie będziemy działać samemu, wyniki dostaniemy w odpowiednim czasie. Jeśli jednak zdrada się nie potwierdzi, będziemy mogli odetchnąć z ulgą.
Awatar użytkownika
domi.nika
Posty: 63
Rejestracja: 05 sie 2019, 9:19

Re: Rozwód

Post autor: domi.nika »

Kasia_T pisze: ↑18 lip 2019, 13:17 Cześć, piszę do Was z dość delikatną sprawą. Z mężem się rozwodzimy, ale ponieważ wnioskuję o rozwód z orzeczeniem o winie, sprawa się przeciąga. Czy mogę w między czasie ubiegać się o unieważnienie małżeństwa?

Polecam Ci detektywa https://www.24detektyw.pl/ , który ma doświadczenie w takich sprawach.
Obrazek
ODPOWIEDZ