Randki przez internet

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
duff231
Posty: 58
Rejestracja: 21 mar 2019, 20:27

Randki przez internet

Post autor: duff231 »

Cześc, ostatnio zastanawiam się gdzie zaprosic osobę poznaną przez internet na portalu randkowym z https://randkuj.my/swatka . Macie jakieś pomysły? Jakie miejsca są według Was najciekawsze jeżeli jeszcze się z tą osobą nie widziałem?.
Awatar użytkownika
mleczna
Posty: 24
Rejestracja: 25 mar 2019, 17:15

Re: Randki przez internet

Post autor: mleczna »

U mnie natomaist wygląda to w ten sposób że już nie wime co robić. I natrafiłam na sporo pozytywnych opinii pewnej aplikacji https://opinie.info.pl/forum/badoo-/561 i myslę czy by z niej nie skorzystać. Jak sądzicie? Używacie?
Awatar użytkownika
ofen
Posty: 43
Rejestracja: 23 cze 2019, 19:55

Re: Randki przez internet

Post autor: ofen »

A ja natomiast trafiłam na bardzo dużo i to pozytywnych opinii na temat portalu randkowego Tinder http://www.jaw.pl/2019/02/opinie-o-tind ... 2019-roku/. Zastanawiam się czy aby nie skorzystać z jego pomocy, skoro cieszy się zainteresowaniem wśród ludzi. A może ktoś z Was korzystał już tego portalu? podpowiedzcie czy warto w ogóle logować się na tych wszystkich portalach czy lepiej jest poznać kogoś w realu?
Awatar użytkownika
Koniuszko
Posty: 24
Rejestracja: 20 lip 2019, 8:07

Re: Randki przez internet

Post autor: Koniuszko »

Ja Ci powiem ze swojego doświadczenia, że takie portale randkowe to super sprawa. Zwłaszcza dla osób nieśmiałych bo tam jednak na początku kontakt ogranicza się do mailowania i wtedy jakoś tak łatwiej jest. Przynajmniej dla mnie. A jak już się zdecydujecie to tutaj jest link do strony o obsłudze Tindera http://thefad.pl/aktualnosci/obsluga-tindera/
ODPOWIEDZ