Psycholog w Łodzi

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
leo
Posty: 52
Rejestracja: 15 sty 2019, 16:14

Psycholog w Łodzi

Post autor: leo »

Czy znacie godnego polecenia psychologa dziecięcego w Łodzi? Szukam profesjonalnej pomocy dla mojego syna. Zastanawiam się nad wizytą w http://centrum-futurum.pl/. Znacie to miejsce? A może doradzicie mi coś innego?
Awatar użytkownika
milka
Posty: 222
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:51

Re: Psycholog w Łodzi

Post autor: milka »

Konkretnego specjalisty nie polecę, ale poszukaj w klinice Psychomedik w Łodzi https://psychomedic.pl/psycholog-lodz/. Oni zawsze mają grono osób z wiedzą i doświadczeniem. Klinika jest świetnie zorganizowana - masz możliwość rejestracji online albo telefonicznie 42 644 44 44. Do tego do wyboru masz wizytę w poradni, domową albo video-konsultacje. Tam z pewnością znajdziesz pomoc.

gmina bystra sidzina przetargi
Leatherface
Posty: 89
Rejestracja: 25 cze 2019, 11:46

Re: Psycholog w Łodzi

Post autor: Leatherface »

A ile dokładnie syn ma lat? Myślę, że całkiem skuteczna okazać się może dla niego terapia grupowa dzieci Kraków. Do dobrego psychologa naprawdę warto udać się nawet gdzieś dalej.
Awatar użytkownika
avokado
Posty: 29
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:50

Re: Psycholog w Łodzi

Post autor: avokado »

Myślę, że Poradnia Salomon też może być całkiem dobrym rozwiązaniem. Polecam rzucić okiem na ich stronę http://www.poradniasalomon.pl/. Tam zapoznacie się bliżej z cała ofertą, gdzie znajdziecie między innymi terapię dla rodzin.
Awatar użytkownika
Estor
Posty: 92
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:31

Re: Psycholog w Łodzi

Post autor: Estor »

Ważne jest przede wszystkim to, co tak naprawdę dolega Twojemu synowi, bo specjalistów jest wielu, ale różne choroby leczą. W przypadku uzależnienia to dużo słyszałam dobrych rzeczy o Ośrodku Terapii Uzależnień Nefo. Prowadzą tam różnego rodzaju terapie, aby pomóc osobom w nałogu i ich rodzinom. Mają innowacyjne i autorskie metody. Może warto by było się z nimi skontaktować?
Awatar użytkownika
fazola
Posty: 85
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:16

Re: Psycholog w Łodzi

Post autor: fazola »

Witam Od jakiegoś czasu zauważyłam że mój chłopak nadużywa alkoholu i zastanawiam się też czy nie jest uzależniony. zauważyłam dziwne zachowanie u niego czasem znikają pieniądze albo popołudniami przebywa z kolegami i wraca po nocach oczywiście czuję od niego alkohol Zastanawiam się jaki ośrodek dla niego wybrać bo czytałam że ośrodek Wiosenna leczą właśnie uzależnienia od alkoholu No ale jak ja mam mu to powiedzieć.
Awatar użytkownika
Justynianka
Posty: 238
Rejestracja: 19 mar 2019, 18:46

Re: Psycholog w Łodzi

Post autor: Justynianka »

Z terenów Łodzi akurat nie kojarzę żadnego ośrodka. Jesli jednak chodzi o okolice Warszawy to warto odwiedzić prywatną klinikę Medox w Nowym Modlinie - oni mają dobrych psychologow i prowadza skuteczne terapie jak np. leczenie narkomanii Warto dać sobie pomóc
Baśka33

Re: Psycholog w Łodzi

Post autor: Baśka33 »

Pamiętajcie, że dzisiaj możecie skorzystać z takiej pomocy na różne sposoby. Być może dobrym pomysłem dla Was byłoby postawienie chociazby na takie porady, które możecie otrzymać za pośrednictwem https://psychomedic.online/ ? Moim zdaniem taka terapia zdalna faktycznie mogłaby być ciekawym pomysłem, więc na pewno warto byłoby zwrócić na to uwagę.
silesius

Re: Psycholog w Łodzi

Post autor: silesius »

Ciekawą propozycją będzie również sprawdzenie ofert na stronie https://psychologuj.pl/specjalisci/psyc ... z-c6093133 Są to ogłoszenia zamieszczane bezpośrednio przez psychologów, pozwalające na bezpośredni telefoniczny kontakt ze specjalistami.
ODPOWIEDZ