Psycholog Na już!

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
ziewka
Posty: 39
Rejestracja: 14 sty 2019, 20:26

Psycholog Na już!

Post autor: ziewka »

Mam duży problem z akceptacją samej siebie, potrzebuję się wygadać i sporej dozy empatii, szukam dobrego psychologa, możecie mi polecić dobrą poradnie? na stronie http://poradniasalomon.com.pl znalazłam poradnię w której podobno panuje bardzo dobra i ciepła atmosfera, czy ktoś z was może korzystał?
Awatar użytkownika
serenede
Posty: 170
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:50

Re: Psycholog Na już!

Post autor: serenede »

Jak potrzebujesz kogoś na szybko to umów się na konsultacje do tego psychoterapeuty https://psycholog-psychoterapia.slask.p ... ferta.html . Z pewnością Ci pomoże, ma ogromne doświadczenie i świetne podejście do pacjentów. Nie masz się czego obawiać, będzie dobrze :)
Awatar użytkownika
Królik
Posty: 16
Rejestracja: 15 lut 2020, 22:44

Re: Psycholog Na już!

Post autor: Królik »

W obecnej sytuacji, jak panuje w Polsce i na świecie, polecam wam pomoc psychologa online. Ten typ pomocy świadczy pani doktor Joanna Lena Lipin - https://www.znanylekarz.pl/joanna-lena- ... zestochowa . Jest ona nie tylko psychologiem, psychoterapeutą, ale także coachem. Ma doświadczenie, wiele dodatkowych kursów i certyfikatów, jest empatyczna i w pełni profesjonalna. Daje pacjentowi wsparcie i pokazuje co w jego życiu wymaga naprawy.
Leatherface
Posty: 89
Rejestracja: 25 cze 2019, 11:46

Re: Psycholog Na już!

Post autor: Leatherface »

Wsparcie psychologa jest w wielu przypadkach niezbędny, także w przypadku dzieci. Wtedy należy się udać do psychologa dziecięcego, który z pewnością pomoże dziecku z jego problemami.
Awatar użytkownika
urania
Posty: 180
Rejestracja: 20 mar 2019, 22:58

Re: Psycholog Na już!

Post autor: urania »

Dobry psycholog? Zobacz koniecznie na ofertę poradni w Warszawie https://psychoterapiacotam.pl/ . Mają specjalistów którzy pomogą dzieciom, młodzieży, dorosłym. Prowadzą terapie dla małżeństw, terapie grupowe. Obecnie posiadają 4 poradnie w całej Warszawie. Umożliwiają także wizytę online. Zapisać można się wygodnie przez stronę w sieci.
Awatar użytkownika
żaba
Posty: 32
Rejestracja: 07 sty 2019, 14:26

Re: Psycholog Na już!

Post autor: żaba »

Myślę, że takiego psychologa znajdziesz w poradni psychologiczno-psychiatrycznej Empatio we Wrocławiu: https://psycholog-ms.pl/ . Obecnie ze względu na pandemię panie psycholog działają zdalnie - przez telefon i Skype. Można więc do nich przedzwonić i dopytać o szczegóły w danej sytuacji.
Awatar użytkownika
arendoo
Posty: 236
Rejestracja: 15 sie 2019, 16:01

Re: Psycholog Na już!

Post autor: arendoo »

Zerknij na stronę https://www.psychoterapia-indywidualna.pl/ i sprawdź cennik oraz wolne terminy.
Sam jestem pacjentem i szczerze przyznam, że gdyby nie psychoterapia to nie mam pojęcia jak moje życie by teraz wyglądało. Osobiście mi taka terapia bardzo pomaga.
Awatar użytkownika
KarinaMa
Posty: 216
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:09

Re: Psycholog Na już!

Post autor: KarinaMa »

Skoro to tak poważna sprawa, to może zamiast czekać na terminy w dobrych gabinetach, postawcie na inne rozwiązania? Wiem, że teraz sporym zainteresowaniem cieszy się terapia online, więc być może zdecydujcie się właśnie na taką formę konsultacji? To ważna rzecz.
Awatar użytkownika
leo
Posty: 43
Rejestracja: 15 sty 2019, 16:14

Re: Psycholog Na już!

Post autor: leo »

Wiele osób w moim otoczeniu ma problemy z alkoholem. W takiej sytuacji terapia uzależnień może okazać się najlepszym pomysłem. Warto wiedzieć, że na taką terapię można wybrać się także do psychologa: https://melka-roszczyk.pl/terapia-uzaleznien/ .
Awatar użytkownika
izka
Posty: 231
Rejestracja: 26 maja 2019, 20:52

Re: Psycholog Na już!

Post autor: izka »

Najlepiej tutaj https://psychomedic.pl/psycholog-warszawa/ zarejestrować się do psychologa. Psychomedic ma 7 Klinik w Warszawie. Cieszą się dobrymi opiniami. Nie ma się co dziwić, bo w różnych sytuacjach potrafią pomóc. Myślę, że warto udać się do specjalisty po pomoc, bo dzięki temu można rozwiązać wiele swoich problemów.
Staś80

Re: Psycholog Na już!

Post autor: Staś80 »

Jeśli potrzebna jest pomoc w nagłym wypadku, warto skorzystać z możliwości jakie daje nam Internet. W moim przypadku było to umówienie się na konsultację psychologiczną online. Pomoc uzyskałem w krótkim czasie u psychoterapeuty ze Śródmieścia w Warszawie mimo, że do Warszawy mam sporo kilometrów, dzięki temu zaoszczędziłem dodatkowe pieniądze, które wydałbym na paliwo.
żaneta

Re: Psycholog Na już!

Post autor: żaneta »

Taka konsultacja psychologiczna to dobry wybór, może warto skorzystać z usług https://www.psychoterapia-totu.pl/ , taka konsultacja może okazać się niezbędna, szczególnie jeśli dość późno zauważyliście, że macie problemy np emocjonalne.
franką

Re: Psycholog Na już!

Post autor: franką »

No może być ciężko, zważywszy na to, że mamy pandemie i wielu ludzi obecnie potrzebuje psychologa. Z resztą dobry psycholog poznan też nie jest tuż za rogiem. Nie warto brać byle kogo. Poczytajcie kto jakie ma doświadczenie, w czym dana osoba się specjalizuje, może kogoś z polecenia będziecie w stanie sobie załatwić.. dokładnie to przemyślcie.
Kamińka

Re: Psycholog Na już!

Post autor: Kamińka »

Polecić mogę poradnię psychologiczną https://wetalk.pl, z której pomocy korzystam od kilku miesięcy. Poradnia działa online, także bez względu na miejsce zamieszkania można skorzystać z ich wsparcia, do tego dla mnie łatwiej mówić o swoich problemach w takiej formie kontaktu. Z miesiąca na miesiąc widzę jakie robimy postępy, jestem bardzo zadowolona z dotychczasowego wsparcia.
Kaśia

Re: Psycholog Na już!

Post autor: Kaśia »

Skontaktuj się z nimi https://www.psychoterapia-totu.pl/. Tam możesz odnaleźć odpowiednie warunki i bezpiecznie udać się w podróż wgłąb siebie. Widać, że swój zawód traktują z pasją i faktycznie chcą pomagać ludziom, a moim zdaniem to bardzo ważne, by nie traktować pacjentów tylko jako skarbonkę.
kariś

Re: Psycholog Na już!

Post autor: kariś »

Jeśli interesuje Cię psycholog online, to skontaktuj się z Panią https://www.przyjaznypsycholog.com/ myślę, że pomoże jak tylko znajdzie wolny termin. Porada psychologiczna online według mnie jest skuteczna i warto z niej korzystać, jeśli ma się problemy, a nie ma się psychologa blisko zamieszkania.
Duśka

Re: Psycholog Na już!

Post autor: Duśka »

Mogę polecić Ci miejsce do którego uczęszczam z moim dzieckiem na autyzm terapia jeżeli oczywiście masz problem ze swoim dzieckiem, prowadzą skuteczne terapie, które pozwalają nam się lepiej odnaleźć w sytuacji, bardzo lubie tam chodzić z córką jakkolwiek to brzmi.
Bożena

Re: Psycholog Na już!

Post autor: Bożena »

Tak, to bardzo ważny aspekt. Moim zdaniem powinniście w pierwszej kolejności zastanowić się nad tym, co realnie mogłoby być dla Was najlepszym wyborem. Ja uważam, że zawsze warto wybierać miejsca, w których otrzymacie najlepszą opiekę. W https://psychomedic.pl/psychiatra-katowice/ możecie już teraz zapisać się do dobrych psychologów, więc nie ma co z tym zwlekać.
Małgosia

Re: Psycholog Na już!

Post autor: Małgosia »

Mnie bardzo pomogła terapia uzależnień Opole. Długi czas nie zdawałam sobie sprawy z tego, że moje uzależnienie od alkoholu to realny problem, który dotyka również moich bliskich. Teraz wiem, że warto prosić o pomoc, gdy już sami nie dajemy rady. Polecam ośrodek Freedom.
syśka

Re: Psycholog Na już!

Post autor: syśka »

Raczej psycholog nie jest od empatii, tylko od tego by zrozumieć własne zachowania, uczucia, oraz by jakoś z nimi sobie radzić. Mogę doradzić doktora Dariusza Rudasia - psychoterapeutę z Krakowa. Ma swój prywatny gabinet przy ulicy Łobzowskiej. Zdecydowanie jest to ktoś, kto mógłby pomóc.
szałasik

Re: Psycholog Na już!

Post autor: szałasik »

W takich przypadkach sądzę, że może i warto spróbować jakieś może wizyty online. Ale oczywiście wszystko zależy od tego dlaczego tego psychologa potrzebujemy. Bo na przykład jeśli chodzi o uzależnienie to uważam, że bardzo dobrym pomysłem jest pobyt w ośrodku Nefo. Jest to bardzo dobry ośrodek w którym to znajdziemy bardzo dobrych terapeutów z pomocą których na pewno uda nam się wyjść z uzależnienia.
Aśka43

Re: Psycholog Na już!

Post autor: Aśka43 »

Tak, to bardzo ważna rzecz. Chodzi w końcu o to, byście w pierwszej kolejności zastanowili się nad tym, jaka opieka mogłaby być dla Was najkorzystniejsza. Moim zdaniem warto byłoby zajrzeć do https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ i zorientować się, dlaczego profesjonalni psychologowie mogliby okazać się dla Was najlepszym wyborem!
Kaśkaa23

Re: Psycholog Na już!

Post autor: Kaśkaa23 »

Oczywiście, że tak. Dzisiaj jednak cały czas wiele osób nie wie na przykład, co to jest anoreksja. W Polsce wiedza psychologiczna stoi na niskim poziomie, więc powinniście zorientować się, co faktycznie mogłoby być dla Was odpowiednim wsparciem w tym zakresie. To bardzo ważna rzecz, pomyślcie nad tym już teraz.
Awatar użytkownika
judyta
Posty: 180
Rejestracja: 23 gru 2019, 19:43

Re: Psycholog Na już!

Post autor: judyta »

Co jak co, ale wybór psychologa to wcale nie takie proste zadanie, jakby mogło się wydawać. Niemniej jednak, na waszym miejscu zapoznałabym się z oferta https://centrum-terapii.pl/ Czytalam wiele pochlebnych opinii na ich temat.
ODPOWIEDZ