Program dla lekarzy

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
Marysia_89
Posty: 34
Rejestracja: 23 cze 2019, 1:05

Program dla lekarzy

Post autor: Marysia_89 »

Cześć,

Moi rodzice od dłuższego czasu prowadzą swój gabinet stomatologiczny. Idzie im dobrze mają spore grono stałych pacjentów i ciągle zapisują się do nich nowi klienci.
W związku z tym, że klientów jest coraz więcej chciałabym aby wprowadzili dobry program stomatologiczny.
Znalazłam w sieci ofertę egabinet.pl.
Czy ktoś z was może korzystał i może podzielić się wrażeniami? :)
Awatar użytkownika
serenede
Posty: 170
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:50

Re: Program dla lekarzy

Post autor: serenede »

tego systemu nie znam, natomiast wiele dobrego słyszałam o aplikacji Medidesk która wspiera pracę rejestratorów medycznych, też służy jako narzędzie analityczne czy marketingowe - dość wielofunkcyjne. ale jeśli chodzi o rejestrację pacjentów to jest o tyle ciekawy, że w czasie rzeczywistym umożliwia monitoring połączeń przychodzących telefonicznych, z emaila czy formularza kontaktowego ze strony www. W razie jeśli jakieś połączenie nie zostało odebrane to wszystko jest w aplikacji notowane, pracownicy zatem mogą do pacjenta oddzwonić i nie ma mowy, że ktoś nie będzie mógł się skontaktować z przychodnią tylko dlatego że aktualnie było możliwości odebrać połączenia
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 555
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:13

Re: Program dla lekarzy

Post autor: Samanta »

W dzisiejszych czasach sprawne funkcjonowanie wielu firm jest uzależnione od nowoczesnego oprogramowania. Bardzo wiele przedsiębiorstw korzysta na przykład z systemów SAP ERP, o których mowa na stronie internetowej https://hicron.com/pl/oferta/sap-erp/. Są one jak widać oferowane przez firmę Hicron, która działa na rynku już od wielu lat więc możecie mieć do niej całkowite zaufanie ;)
Awatar użytkownika
moteusz
Posty: 12
Rejestracja: 23 kwie 2019, 16:15
Lokalizacja: Radomsko

Re: Program dla lekarzy

Post autor: moteusz »

Programem wspomagającym pracę lekarzy i personelu w gabinetach medycznych i przychodniach jest system do e-rejestracji oferowany przez
http://georg.com.pl/oferta/erejestracja/. Służy on nie tylko zmniejszeniu biurokracji i papierowej dokumentacji, ale też ułatwia samodzielne zapisywanie się na wizyty przez pacjentów, mogą oni także w każdej chwili podejrzeć wyniki badań i historię choroby bez wychodzenia z domu.
ODPOWIEDZ