Profesjonalna chemia do sprzątania

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Doriśśka

Profesjonalna chemia do sprzątania

Post autor: Doriśśka »

Cześć. Mam pytanie odnośnie sprzątania. Zmuszam się do tej czynności pod koniec każdego tygodnia. Środki czystości kupuję po prostu w marketach i tak sobie ostatnio pomyślałam, że może to jest mój błąd. Możecie polecić jakieś profesjonalne produkty do sprzątania? Czy warto kupić coś od clinex www.stocker.com.pl/12-chemia-profesjonalna-clinex?
Ułaki

Re: Profesjonalna chemia do sprzątania

Post autor: Ułaki »

Dobra chemia gospodarcza to podstawa. Ja akurat prowadzę firmę sprzątającą i nie wyobrażam sobie używania nieskutecznych, a tym bardziej niebezpiecznych środków. Wypróbowałem ostatnio specyfiki firmy Womax https://womax.pl/ Proponują chemię włoskiej marki Meglio, która jest rewelacyjna. Przede wszystkim od początku można zauważyć większą wydajność tych środków w porównaniu do innych na rynku, a skuteczność jest niezaprzeczalna.
malkolmś

Re: Profesjonalna chemia do sprzątania

Post autor: malkolmś »

My chemię profesjonalną do firmy regularnie zamawiamy w BKF Warszawa, to dobra hurtownia chemii przemysłowej https://bkfwarszawa.com.pl/produkty/pro ... czyszczace Kupujemy tam także papier toaletowy, ręczniki papierowe czy preparaty do dezynfekcji rąk i powierzchni, szczególnie teraz tak bardzo przydatne. Wszystko dobrej jakości, także jak najbardziej mogę tę firmę doradzić.
ODPOWIEDZ