Praca za granicą w Niemczech - warto?

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
MalaMi
Posty: 197
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:31

Praca za granicą w Niemczech - warto?

Post autor: MalaMi »

Warto rozważyć coś takiego?
Tutaj https://helphoo.com/pl/blog/praca-za-granica jest taka stronka, gdzie taka praca za granicą w Niemczech jest dokładniej opisana.
Można się tam dowiedzieć, jak znaleźć sensowne oferty pracy, ile można zarobić i co trzeba umieć.
Piszą tam też o formalnościach, których trzeba dopełnić.
Znacie inne podobne stronki, gdzie można się jakoś przygotować do takiego wyjazdu?
Awatar użytkownika
pestka
Posty: 113
Rejestracja: 26 wrz 2019, 21:32

Re: Praca za granicą w Niemczech - warto?

Post autor: pestka »

A wiecie dlaczego warto się zgłosić do firmy https://korb-group.com ? Ponieważ oni pomogą wam w znalezieniu dla siebie dobrej pracy z branży rolniczej oraz przemysłu. Mało tego pomogą zorganizować transport oraz niezbędne dokumenty dla pracowników, którzy zdecydują się pracować zagranicą.
Awatar użytkownika
bella
Posty: 78
Rejestracja: 17 maja 2019, 17:30

Re: Praca za granicą w Niemczech - warto?

Post autor: bella »

Myślę, że warto jest się zdecydować na tak poważny krok jakim jest wyjazd do pracy w Niemczech. W końcu tam bardzo doceniają fachowców zwłaszcza budowlańców. No ale aby mieć pewną i sprawdzoną pracę warto się z tym zwrócić do fachowców. I takich też znajdziemy w firmie Inserv https://www.inserv.com.pl/ Z nimi mam pewność, że praca będzie w pełni legalna , że będę miał ubezpieczenie zdrowotne no i pomogą mi się dostać na miejsce nowej pracy.
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 555
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:13

Re: Praca za granicą w Niemczech - warto?

Post autor: Samanta »

Pewnie, że warto :) A na pewno warto spróbować swoich sił w pracy za granicą. W jej znalezieniu również w Niemczech może Wam pomóc Agencja Pracy Tymczasowej Poland Workforce, z której ofertą możecie zapoznać się na stronie https://polandworkforce.com/praca-za-granica/. Polecam, na pewno wtedy wyjazd będzie dla Was bezpieczniejszy ;)
Awatar użytkownika
JaninskaAnna
Posty: 11
Rejestracja: 11 mar 2020, 13:59

Re: Praca za granicą w Niemczech - warto?

Post autor: JaninskaAnna »

możesz tutaj poszukać , jest sporo ofert zanim wyruszysz w drogę https://www.gowork.pl/praca/praca-za-granica;st
Koreń

Re: Praca za granicą w Niemczech - warto?

Post autor: Koreń »

Według mnie jak najbardziej warto, tym bardziej jeśli macie możliwość dużo lepszych zarobków. Jeśli o mnie chodzi to tutaj koniecznie zajrzyj na https://hollandcontracting.pl/ to jedna z lepszych agencji pracy z którą wyjeżdżałem. Dobra organizacja, łatwość znalezienia prac także sezonowych, no i też duży plus że zakwaterowanie załatwiają blisko miejsca pracy.
Mieśko

Re: Praca za granicą w Niemczech - warto?

Post autor: Mieśko »

Dla mnie taki wyjazd za praca na stałe jest nie do przejścia...Rozumiem wyjazdy w teren jako kierowca jak u nas w imex logistics ludzie jeżdża, ale na stałe to sie mija z celem...lepiej poszukać czego konkretnego w Polsce. Szczegolnie ze sa takie mozliwosci pojechac za dobra uczciwa kase. U nas w firmie chociazby tak jest - a ogłoszenia z ofertami jak widze wciaz sa aktualne https://imex-logistics.pl/Praca.html
ODPOWIEDZ