Portal randkowy

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
Hottka
Posty: 233
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:13

Portal randkowy

Post autor: Hottka »

Nie jest wyjściem wejście na pierwszy lepszy portal, gdzie nie wiadomo na kogo się trafi. Warto zadbać o to, by znajomości czy nawet randki były bezpieczne, a oferty poważne. Przecież wiele się teraz słyszy o wszelkich oszustach, warto o tym pamiętać zanim się rzuci w wir nowych znajomości. Wiele osób szukając swojej drugiej połówki zagląda na MyDwoje https://www.mydwoje.pl/uslugi/powazne-o ... rymonialne i to z powodzeniem, bo jest to sprawdzona i bezpieczna forma nawiązywania znajomości.
Awatar użytkownika
mleczna
Posty: 24
Rejestracja: 25 mar 2019, 17:15

Re: Portal randkowy

Post autor: mleczna »

Będąc szczerą to tez interesuję się powoli tym samym tematem... tematem portali randkowych, znajoma poleciła mi stronę https://randkuj.my/ i korzystajac z waszego doświadczenia chciałam dopytać czy coś o niej wiecie? Czy jestem w stanie tam poznać kogoś miłego?
Awatar użytkownika
izka
Posty: 231
Rejestracja: 26 maja 2019, 20:52

Re: Portal randkowy

Post autor: izka »

A czy nie lepiej poznać kogoś w realu?
Awatar użytkownika
Wilczek
Posty: 5
Rejestracja: 27 maja 2019, 18:46

Re: Portal randkowy

Post autor: Wilczek »

Oczywiście, takich tematów jest pełno w necie. Jednak szanuję każde sugestie i propozycje.
Matematyka nie jest tak ważna, za jaką się ją uważa.
Aguś

Re: Portal randkowy

Post autor: Aguś »

Portale randkowe dla dorosłych są w porządku, można poznać osoby, które są zdecydowane na wstępie na coś więcej, jesteśmy dorośli i każdy z nas ma swoje fantazje i pragnienia, czemu się nie spełniać w tym? Przeglądajcie sobie sex ogłoszenia w sieci, np. na https://www.boonga.pl jest sporo ogłoszeń i sex oferty z okolicy gdzie można się z kimś konkretnie umówić na sex.
ODPOWIEDZ