Pomoc w organizacji wycieczki

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
Hottka
Posty: 233
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:13

Pomoc w organizacji wycieczki

Post autor: Hottka »

Chce pomóc mojemu znajomemu w zorganizowaniu wycieczki po Polsce bo chcą przylecieć z Hiszpanii. Zastanawiam sie, co mogli by zobaczyć. Z tego co sama czytałam, to tutaj https://www.auschwitz-tours.com/ można znaleźć bardzo fajne oferty wycieczek. Nie wiem co jeszcze mogli by zobaczyć, zeby im się podobało.
Awatar użytkownika
tobiaszjablonski
Posty: 32
Rejestracja: 05 mar 2020, 21:31

Re: Pomoc w organizacji wycieczki

Post autor: tobiaszjablonski »

jeśli chodzi o wycieczki szkolne to zdecydowanie polecam https://www.wycieczki-warszawa.pl/. Organizowałem z nimi kilka wycieczek z mojej szkoły i jestem bardzo zadowolony. Wszystko dopilnowane w 100%!
rębórmarn

Re: Pomoc w organizacji wycieczki

Post autor: rębórmarn »

Na pewno dobrym rozwiązaniem przy organizowaniu wycieczki jest zgłoszenie się do profesjonalnego przewodnika. Jeżeli planujecie zwiedzanie Wrocławia to polecam wam zgłosić się do http://przewodnikgawa.pl/ Jest to świetny przewodnik, na którym można w pełni polegać.
Przewodnik Kraków

Re: Pomoc w organizacji wycieczki

Post autor: Przewodnik Kraków »

Polecam stronę Krakkos na której można zarezerwować wycieczkę z doświadczonymi i ciekawie opowiadającymi przewodnikami po Krakowie. Oprócz oprowadzania po krakowskich muzeach przewodnicy będą umilać wycieczki po Krakowie ciekawostkami, dowcipem a także ważnymi faktami na temat krakowskich zabytków i samego Krakowa.
ODPOWIEDZ