Polisa podróżna

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
goosik
Posty: 4
Rejestracja: 19 kwie 2019, 10:30

Polisa podróżna

Post autor: goosik »

Jeżeli znacie się chociaż trochę na tym temacie to wiecie, że wybór nie jest prosty. Trzeba wybierać z pośród wielu dostępnych opcji. Dla ułatwienia sprawy gorąco polecam porównywarki. Np. tutaj https://wakacyjnapolisa.pl/ubezpieczenie-podrozne/ . Według opinii jest to sprawdzone źródło informacji.
Awatar użytkownika
bluberry
Posty: 5
Rejestracja: 29 kwie 2019, 11:00

Re: Polisa podróżna

Post autor: bluberry »

Korzystałem z podobnych usług. Jak najbardziej opłaca się to.

miniaturowe projektory
Chciałam się w Tobie zakochać z miłości. Nie z podziwu albo strachu, że będę sama. Chciałam Cię się zakochać, zakopać w sobie.
Awatar użytkownika
mastah
Posty: 5
Rejestracja: 04 maja 2019, 11:13

Re: Polisa podróżna

Post autor: mastah »

Ja też korzystałem z czegoś takiego, tylko że kalkulatora. Nie znajdziecie lepszej oferty niż tu https://kalkulator.polisaturystyczna.pl ... rystyczne/ . Gwarantuję Wam to!
Więc myślisz, że umiesz odróżnić niebo od piekła?
Awatar użytkownika
damek99
Posty: 5
Rejestracja: 10 maja 2019, 14:08

Re: Polisa podróżna

Post autor: damek99 »

A co myślicie o tym https://www.ubezpieczeniaonline.pl/turystyczne/0.html ? Widzę w sieci same dobre opinie, ale nie wiem czy warto zaufać temu. Podpowiecie coś w tym zakresie?
Zbyt długo żyłem w cierpieniu. Bez niego nie wiedziałbym kim jestem.
Awatar użytkownika
xxpo20
Posty: 139
Rejestracja: 15 mar 2019, 11:01

Re: Polisa podróżna

Post autor: xxpo20 »

A o polisie na życie pamiętacie? Moim zdaniem to ona jest najważniejsza. Wybór jest duży, dlatego trzeba dobrze przyjrzeć się każdej ofercie. Oferty różnią się nie tylko ceną, ale też zakresem ubezpieczenia dlatego trzeba dokładnie czytać umowę. Bardzo dużo ofert ubezpieczeń i polis można znaleźć w internecie, np. na stronie https://cuk.pl/ubezpieczenia/zdrowie_i_ ... e_na_zycie Zerknijcie sobie, bo warto.
Awatar użytkownika
ToTuToTam
Posty: 146
Rejestracja: 06 wrz 2019, 14:06

Re: Polisa podróżna

Post autor: ToTuToTam »

W przypadku planowania wyjazdu za granicę warto wykupić ubezpieczenie. Wiadomo, że lepiej aby nic się nie stało ale pewnych rzeczy nie da się przewidzieć. Jeśli szukacie polisy dopasowanej do Waszych potrzeb to zerknijcie na stronę firmy Vienna Life. Tam można znaleźć ofertę różnych ubezpieczeń.
Awatar użytkownika
wesw32
Posty: 266
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:04

Re: Polisa podróżna

Post autor: wesw32 »

Decydując się na polisę podróżną warto zerknąć sobie na stronę http://swiatubezpieczen.net.pl/ ponieważ mają tam przeróżne rodzaje ofert, z których w dowolnym momencie możecie sobie skorzystać. Wydaje mi się, że naprawdę jest w czym wybierać. Koniecznie sprawdźcie!
Awatar użytkownika
LauraL
Posty: 80
Rejestracja: 20 mar 2019, 8:28

Re: Polisa podróżna

Post autor: LauraL »

Polisa podróżna to na pewno bardzo fajna opcja. Przy czym generalnie, niewątpliwie dobrym pomysłem będzie zakup konkretnego ubezpieczenia. Ciekawą ofertę tego rodzaju produktów znajdziemy na vienalife . Możemy tutaj być pewni zarówno przystępnej składki, jaki również szerokiego zakresu ochrony, wobec czego są to propozycje zdecydowanie godne polecenia.
Awatar użytkownika
raptak
Posty: 330
Rejestracja: 05 lis 2019, 20:41

Re: Polisa podróżna

Post autor: raptak »

W sumie jest całkiem sporo różnego rodzaju polis i muszę przyznać, że jak najbardziej ja również lubię posiadać dobre ubezpieczenie. Zresztą jak miałem okazję przeczytać na stronie https://kioskpolis.pl/polisa/ to na ten moment już dokłądnie wiem czym jest polisa i jak mam rozumieć to stwierdzenie.
ODPOWIEDZ