Podróże i wymiana walut?

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
ekspres12
Posty: 210
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:17

Podróże i wymiana walut?

Post autor: ekspres12 »

Zastanawiałem się jak bezpiecznie i sprawnie wymieniać waluty, online podczas podróży. Znajomy podesłał mi naprawdę dobry kantor Waluteo - szybkie transakcje i co ważne bezpieczne. Oferta kantoru online jest bezkonkurencyjna, spread na poziomie 1 grosza, w kantorach stacjonarnych to zaś kilkanaście lub kilkadziesiąt groszy.
Awatar użytkownika
raptak
Posty: 330
Rejestracja: 05 lis 2019, 20:41

Re: Podróże i wymiana walut?

Post autor: raptak »

Ja jestem zdania, że najlepiej jest taką walutę wymieniać od razu przed wyjazdem, tym bardziej, że są fajne kantory internetowe. Ja także staram się na bieżąco czytać blog http://bankowenewsy.pl/ gdzie znajduję dużo rzeczy związanych ze światem finansów.
Awatar użytkownika
Dorian
Posty: 48
Rejestracja: 24 gru 2018, 13:07

Re: Podróże i wymiana walut?

Post autor: Dorian »

W ostatnim czasie widać spore wahania na rynkach walutowych. Jest to moim zdaniem dobry czas aby zainwestować w walutę. Na walucie można obecnie sporo zarobić. Kupować jak jest tania, sprzedawać jak jest droga. Poza tym dla własnego bezpieczeństwa dobrze jest mieć oszczędności również i w innych walutach niż polska złotówka, która na tle innych walut zbyt mocna nie jest.
Polecam zerknięcie sobie tutaj
https://www.tanie-konto.pl/promocje/

Możecie przejrzeć sobie promocje na konta bankowe. Również na konta walutowe.
Miłosz

Re: Podróże i wymiana walut?

Post autor: Miłosz »

Wiele osób decyduje się na podróż do Anglii, aby zarobić dużo pieniędzy w krótkim czasie. Kurs funta jest bardzo korzystny w porównaniu do złotówki, ale warto znaleźć kantor, który oferuje konkurencyjną wymianę. Ciekawą ofertę można uzyskać w serwisie https://klik-24.com/. Dodatkową zaletą jest możliwość wykonania przelewu.
ODPOWIEDZ