Odpoczynek podczas delegacji

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
Świętopełk-87
Posty: 1
Rejestracja: 02 lis 2020, 15:03

Odpoczynek podczas delegacji

Post autor: Świętopełk-87 »

Witam forumowiczów. Jak często jeździcie na delegacje? Mnie zdarza się to regularnie, ale mimo pracy zawsze udaje mi się znaleźć czas na chwilowy odpoczynek. Moim stałym punktem jest Hotel Marta, w którym mają też wyśmienitą restaurację. Uważam, że taka chwila relaksu jest niezbędna, żeby naładować baterie do dalszej drogi. Też tak sądzicie?
kęn

Re: Odpoczynek podczas delegacji

Post autor: kęn »

Również wyjeżdżam regularnie, teraz mamy przerwę, ale jak wszystko się otworzy, to ba pewno pojadę ponownie. Delegacje mam zwykle do Warszawy i tam zawsze zatrzymuję się w hostelu Lwowska 11 https://hostellwowska11.pl/lokalizacja.html . Ich oferta jest korzystna pod każdym względem, hostel znajduje się w dobrym miejscu, można wynająć tam dobrze wyposażony, czysty u ładny pokój w dobrej cenie, polecam.
gnń

Re: Odpoczynek podczas delegacji

Post autor: gnń »

Nieraz wyjeżdżaliśmy w delegacje, one są w Poznaniu, w drugim oddziale naszej firmy. Na takie delegacje wyjeżdżam kilka razy do roku na kilka tygodni. Mam więc ogarnięta bardzo dobra miejscówkę w Poznaniu, gdzie na ten czas po prostu mieszkam, chociaż może raczej sypiam, bo w delegacjach przez większość dni jestem faktycznie w pracy. Jest to tani hotel Wilda na ulicy Konarowej 8, prowadzony przez firmę Cezamet https://www.cezamet.com.pl/?site=3&id=1 . Hotel zdecydowanie polecam, jest w dobrej lokalizacji.
łkl

Re: Odpoczynek podczas delegacji

Post autor: łkl »

Oj często, teraz mieliśmy przerwę, bo wiadomo jaka była sytuacja, ale jesteśmy już zaszczepieni i znowu zaczynamy jeździć służbowo. O wiele częściej niż jeździmy to latamy. Podróże organizuje nam firma CST Lotnicze https://www.lotnicze.pl/podroze-po-polsce z Krakowa. Oni mają bardzo dobrą ofertę, posiadają atrakcyjne ceny, są rzetelni i kompetentni. Wyszukują najlepsze okazje, zajmują się formalnościami, polecam ich serdecznie.
Zośka

Re: Odpoczynek podczas delegacji

Post autor: Zośka »

Dużo podróżuje w celach służbowych i chodzę w szpilkach. Taka praca. Stąd wieczorami bolą mnie nogi i nie zawsze mogłam iść na masaż. Ciężko w obcym mieście szukać dobrego masażysty tak z dnia na dzień. Koleżanka poleciła mi przenośny masażer Medivon Gun Mini. Jest mały więc zmieści się do walizki bez problemu. A różne końcówki dają różne odczucia masażu.
Kryśka

Re: Odpoczynek podczas delegacji

Post autor: Kryśka »

Jeśli chodzi o mnie, to ja zazwyczaj spontanicznie wybieram kierunek swojej podróży. Ostatnio zaciekawiły mnie artykuły na blogu https://www.unityline.pl/blog/eureka-sz ... -wynalazki które dotyczyły podróżowania po Szwecji. Moim zdaniem, można znaleźć tam naprawdę wiele inspirujących treści, które z pewnością tylko zachęcą was do dalszego odkrywania świata.
ODPOWIEDZ