nowoczesny dom z bali

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 91
Rejestracja: 10 lut 2020, 14:16

nowoczesny dom z bali

Post autor: magdap »

Hej, czy znacie firmę która projektuje nowoczesne domy z bala? Być może ktoś z Was korzystał z tego typu usług i mógłby jakąś firmę polecić?
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 48
Rejestracja: 23 maja 2019, 22:06

Re: nowoczesny dom z bali

Post autor: kasiunia »

Ja powiem szczerze nie wyobrażam sobie, gdzieś pod Poznaniem mieszkać w domu z bali... ale to moje zdanie i każdy robi jak uważa.Każdy do także z bali posiada najważniejszą konstrukcję jaką jest dach.Właśnie z powodu tego ,że to tak ważna konstrukcja jej wykonanie należy zlecić fachowcom.Najlepsi jakich znam są z firmy mg dachy - https://mgdachy.pl/wiazary-dachowe/ .Tam zajmą sie tematem od momentu projektowania po jego wykonanie.
Awatar użytkownika
jula9201
Posty: 159
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:16

Re: nowoczesny dom z bali

Post autor: jula9201 »

A szukacie włazów? Bo różnego rodzaju włazy możecie sobie znaleźć na stronie https://www.wlazy.com.pl/ Firma w swojej ofercie posiada włazy dobre jakościowo wykonane z najlepszych materiałów, które przetrwają długie lata i różne warunki. Zerknijcie na to, co proponują.
Awatar użytkownika
Karol221
Posty: 112
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:57

Re: nowoczesny dom z bali

Post autor: Karol221 »

Polecam dla posiadaczy domów i ogrodów http://biofos.pl ten środek zmniejsza ilość osadu w szambie a także zmniejsza ilość wydzielanych zapachów. Środek ten zawiera pożyteczne mikroorganizmy które wpływają pozytywnie na instalację sanitarną.
Awatar użytkownika
Królik
Posty: 16
Rejestracja: 15 lut 2020, 22:44

Re: nowoczesny dom z bali

Post autor: Królik »

Mogę wam polecić sprawdzone biuro projektowe, które wykona wam projekt domu (indywidualny, albo adaptację projektu gotowego). Jest to Biuro Usług Technicznych Tomasza Łuczaka - http://inzynieris.kalisz.pl/ . Firma ma siedzibę w Kaliszu i jest niewielka, ale działająca na terenie całej Polski i zajmująca się projektami i budowami niezależnie od ich wielkości. Prowadza budowy zarówno domów jednorodzinnych jak i budynków komercyjnych. Wykonują projekty w technologii 3D, a także są w stanie poprowadzić całą budowę i dopilnować wszystkie sprawy formalne, jak i techniczne.
ODPOWIEDZ